پنهان کاری

سلام

دیروز دیگه قیافه ام خیلی جالب بود. علاوه بر مقنعه کج و مانتوی مچاله ٣ شاخه بامبو هم دستم بود و داشتم به آرامشی که بعد از گذاشتن اینها توی خونه حکمفرما میشه فکر می کردم. تا رسیدم دیدم دوباره در خونه باز بود و ٣ نفر توی خونه مشغول. ٢ نفر یخچال درست می کردند و یه نفر هم تلفن.  توی این هاگیر و اگیر یه دفعه دیبا از اون طرف صدا کرد فخری بیا اینجا کارت دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی وسط اون هنگامه من از خنده روی زمین ولو شده بودم. بعد آروم گفت اینطوری صدات کردم که این غریبه ها اسمتو یاد نگیرن!!!!!

اینهم نتیجه عکاسی توی مهد و لباسهایی که به شدت ست کرده بودم و موهایی که مرتب کرده بودم  توی ٧تا عکسی که بهم برگشته هیچ کدوم از اونهایی که فکر می کردم نیست.

امروز صبح باباجون برای بچه ها مراسم سخنرانی داشت و طبق معمول در انتها به این موضوع رسید که غذای بیرون خوب نیست و فقط باید غذای خونه رو خورد. پرند هم که کلا پایه است و طبق معمول یادش اومد که چرا برای من غذا نمیگذاری که من غذای مهد رو نخورم. دیبا هم توضیح داد که غذایی که مامان درست میکنه خیلی خوبه. مثلا مامان کالواسها!!!!!! ( هر چی میگم کالباس درسته اصلا تصحیح نمیشه ) رو میشوره و میگذاره توی ساندویچ ولی بیرون که این کار رو نمی کنند!!!!!!!!!!!!!!!

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

دی پیر میفروش که ذکرش به خیر باد

گفتا شراب نوش و غم دل ببر زیاد

/ 26 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

سلام مامان خانوم وای این عکس عالی شده . من عاشق عکسهای اتلیه ای هستم ..خیلی دوست دارم این عکس رو . ساندویچ کالواس هم فقط ساندویچ کالواسهای خونگی ... بچم معلوم نیست از کجا این غیرتی بازی ها رو یاد گرفته ... عزیزم ... حالا چرا فخری خانوم

مامان سهند

چطوری فخری جان[نیشخند]خدا صبرت بده تو این چجند روز چقدر بشور بساب داشتی

شقایق

مطمئن باش باوجود این شیرین عسل دیگه هیچ کی اسمت رو یاد نمی گیره[قهقهه]

ارغوان

اونوقت من نفهمیدم کی داشت یخچال تمیز میکرد و بقیه کارا بعد شما فخری نامیده شدی که کی نفهمه؟؟؟؟؟؟؟[تعجب]

الناز

سلام خانمی[ماچ][قلب]. خیلی ممنونم واسه تبریک تولد[ماچ][قلب] ماشاا....چه دخملای خوشکلی[ماچ][ماچ].خدا براتون حفظشون کنه[قلب][قلب]

مامان روژین

چطوری فخری جون[نیشخند] جان من خیلی بهت میاد ... خوبه نگفت فخری رختشو[شیطان][نیشخند]

پویان و مامان

[قهقهه] فخری [قهقهه] فخری [قهقهه] فخری [قهقهه] ایول به این دختر باحالت [خنده]

یک خانوم پرنیان

شستن کالواس خوبه! خوب ما کودکان غیرت داریم نمی خوایم غریبه اسم مامانامون رو بدونه دیگه! نه!

سمیه

سلام دوست جونم من نمیدونم چرا دهتراها کلا نسبت به مامانشون خیلی غیرتین نه واقعا چرا؟[قلب]