طفلکی بچه ام

سلام

می خواست تخم مرغ آب پز بخوره داغ بود براش از وسط نصف کردم حالا گریه نکن کی گریه بکن که چرا بازش کردی بسته اش کن . من هم هر چی تلاش می کردم این دو بخش را بهم پیوند بدم به نتیجه نمی رسیدم خلاصه با مکافات فراوان بهش گفتم درست شد مامانی و فرو کردم توی دهنش

امروز صبح باید چند جا سر می زدم و ماشین لازم داشتم. از طرفی پارکینگ خونه اشکال داره اصلا فکر نکنید من رانندگی بلد نیستم 09.gif09.gif باباجون ماشین را زد بیرون تا وقتی من بچه ها را گذاشتم مهد بتونم بیام و برم به کارهام برسم . هر کاری می کردیم سوار ماشین باباجون نمی شد و گریه و زاری که ماشین را کجا بردی ؟ چرا ماشین رفت ؟ آخر هم با ناراحتی هر چه تمامتر سوار شد و رفتیم مهد.

از توی لپ لپ یک هفت تیر در آورده بود . اومد به پرند گفت دستا بالا !! پرند هم با شادی هر چی تمامتر و در نهایت ذوق شروع کرد به دست زدن و خندیدن . استفاده از هر گونه کلمه دست جلوی پرند منجر به دست زدن دختر گلی میشه.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

بلبلی خون دلی خورد و گلی حاصل کرد

باد غیرت به صدش خار پریشان دل کرد

/ 5 نظر / 5 بازدید
مامان نيروانا

پس تو هم با اين لجبازيها دست و پنجه نرم ميكني من فكر كردم فقط نيروانا اين شكليه پرندي هم كم كم داره شيرين ميشه ها تورو خدا عكسشون رو بذار ببينيم

نسيمه

سلام مامانی جون خوبيد ؟همگی من که حسابی گرفتار کارم اين روزها تصور بازیهای این دو تا نازنازی کلی قند تو دلم آب کرد

ننه گلی

سلام مامان دوقلوهای افسانه ای تو خجالت نمی کشی خودت ماشين داری می گی باباجون شما رو برسونه؟ خوب بچه حق داره بابا رو بی خودی می گيری به کار! همين مشکلاتو به صورت کاملا مشابه ما هم داريم مثلا چرا آبمو خوردی کم شد ۲۰دقيقه گريه. . .