قورباغه

سلام

۴ شنبه از مهد با من تماس گرفتند و ۲ تا دخترم را دیپورت کردند. چون هر ۲ تا تب داشتند. منهم سریع با دکترشون تماس گرفتم و دوان دوان رفتم مهد که بچه ها را به دکتر برسونم. وقتی دیبا سوار ماشین شد یک مرتبه شروع کرد به خوندن : قور قور قورباغه - پوست تنش براقه - قورباغه توی باغه - چراغ سبز باغه - تو برکه و تو مرداب - هم تو زمین هم تو آب - چه سبزه و چه لیزه - منهم متعجب که این چی شده . راننده هم بخند بخند راه انداخته بود. یک مرتبه دیدم به آینه کنار راننهد یک قورباغه سبز آویزون شده و دیبا با دیدین اون استعدادش شکوفا شده است. قبلا این ماشین یک میمون روی شیشه پشت داشت. دیبا اولین بار که سوار شد گفت : سلام آقا میمونه . من کلی خجالت کشیدم که چرا دیبا به راننده چنین حرفی زد اما با توضیحاتی که داد متوجه شدم طرف سخنش میمیون عروسکی پشت شیشه بوده .  

خلاصه ما رفتیم دکتر و دکترشون براشون فقط  استامینوفن تجویز کرد و کمی تا قسمتی به خیر گذشت. موقع برگشتن یک ماشین گرفتم اونطرف خیابون بود منهم هر دو تا رو بغل زدم و دویدم سوار شدم. آقاهه گفت : خانم خدا ببخشه . بچه ها تون دو قلو هستند ؟ آخه یک دختر ۲۸ ماهه بلوند با یک دختر ۵/۵ ماهه مشکی چطوری می تونن دو قلو باشند ؟13.gif

خداحافظ بیاعلی ( یاعلی )

فال حافظ امروز :

حجاب چهره جان می شود غبار تنم

خوشا دمی که از آن چهره پرده بر فکنم

/ 5 نظر / 8 بازدید
مامان آرتا

عزيزکمآر تا هم رفته بوديم شمال تا صدای قورباغه اومد اينو خوند مامانی آرتا هم بد قلقه ميشه شماره مشاورتو بدی اگه خوبه مدتی دنبالش هستم ارتا هم الکی بهانه ميگيره ديروز که ديگه کلافه شده بودمنميدونم واقعا بايد چه کنم؟

مرجان

وای که چه نازن اين دوت فرشته چه بامزه هم با دیدن قورباغه شروع به شعر خوندن کرده

مامان اکرم

هی بیا از این شیرین زبونی‌های این جیگر بنویس و هی دل منو آب بنداز! میام لقمه لقمه می‌خورمش‌ها![ از طرف من گلهای قشنگت رو ببوس.

مامان آرتا

لطفا آپ میکنی برو تو این سایت پینگ کن تا توی لیست ما بالا بیاد و بفهمیم که آپ کردی ممنونم http://pinger.blogard.com/