در خانه

سلام

خدا رو شکر تب دیبا قطع شده ولی هنوز داره برای سرفه دارو می خوره ترجیح دادم امروز هم خونه بمونیم.تا حسابی روبه راه بشه. ( یکی منو ببره سرکار) . تا حالا ۵ قسمت زی زی گولو رو دیدیم با همین سرعت بریم تا آخر وقت امروز هر ١٢ تا رو دیدیم.

به پرند گفتم موهاتو شونه نزنی میریم کوتاه می کنیم. گفت نه کوتاه نکن چون توی مهد هرکی موهاش بلندتره مامان میشه. اگه موهای من کوتاه بشه مامان نمیشم.

دیبا گفت مامان وقتی که بزرگ بشم که بتونم برم دنبال پرند و تنهایی بیارمش خونه اون وقت میشه لباسها رو اتو بزنم؟ گفتم آره. پرند گفت تو و مامان و بابا تا اون وقت مردین. فقط من زنده ام و من لباسها رو اتو می زنم.

این شبها که دیبا تب داشت توی خواب که هذیان می گفت تمام مدت با پرند صحبت می کرد. جالبه که کابوس پرند توی خواب هم دست از سر دیبا بر نمیداره!!!!!!!!!! یاد وقتی افتادم که پرند دنیا اومده بود و دیبا هر روز صبح که از خواب بلند می شد اولین سوالش این بود که نی نی هنوزم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی

دل زتنهایی به درد آمد خدا را همدمی

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ننه نارگلی و نگار

سلام دوستم عجب ته دیگی بود... [خوشمزه]عجب ماست و خیاری عجب قرمه سبزی (هنوز بوش میاد) می گم نمی شه دیگه سرکار نری؟؟؟[نیشخند] کی می خواین بازدید ما رو بیاین؟؟؟ 5شنبه خوبه؟

نوشین مامان هستی

انشالا بچه هامون زودتر خوب شن[ماچ]

سمیه

سلام دوست جون انشاالله بزودی زود خوب شه این دسته گل وای خیلی باحال گفتی که تو خواب کابوس پرند داشته[قهقهه]

مامان بهار

خداروشکر که بهتر شده با ارزوی سلامتی هرچه بیشتر برای دیبا جون وتوان هرچه بیشتر برای مامان جون[گل][گل]

مامان نگار

ایشالا بلا از هردوتاشون به دور باشه فقط مواظب پرندجون باش مبادا ازدیبا جون بگیره[قلب][ماچ]