آخر هفته پرکار

سلام

چهارشنبه اعلام شد که باید تا آخر سال هر ۵ شنبه بیایید شرکت و بقیه روزهای هفته هم تا ۵ باشید. ما هم که حرف گوش کن. روز ۵ شنبه کفش و کلاه کردیم و اومدیم شرکت. خدا رو شکر بقیه همکارها هم حواسشون بود که یه وقت حوصله ما سر نره. ۴ تا بچه آوردیم سرکار و خلاصه تا ساعت ١٢.۵ خیلی خوش گذشت. بعد هم رفتیم برای دوستمون هدیه گرفتیم و رفتیم خونه.

سال گذشته تولد آرتا جون ، چون پرند کسالت داشت نبرده بودیمش و اونهم خیلی ناراحت بود. 5 شنبه بهشون گفتم یه استراحت کنید تا عصر اونجا شاداب باشین. پرند حسابی به خودش فشار آورد و یه لحظه هم نخوابید که یه بار قضیه پارسال تکرار نشه. از ساعت 4 هم آماده شده بود .ولی از شدت خستگی توی ماشین خوابش برد. رفتیم سراغ خاله زیور  و دسته جمعی رفتیم تولد. جای تمام دوستان خالی. نسیمه جون سنگ تموم گذاشته بود و هم به بچه ها و هم به بزرگترها خیلی خوش گذشت. جشن فارغ التحصیلی دخترت رو بگیری خانم.

جمعه بعد از ظهر هم با نارگل جونم و نگار جونم رفتیم کنسرت باران عزیز. حسابی احساس غرور کردیم از دوستی با چنین دختر گلی. با آرزوی موفقیتهای بیشتر.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم

بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فلفل بانو

دست گلش درد نکنه [سبز] مرا بکش ولی نگو پنج شنبه بیا [کلافه]

ننه نارگلی و نگار

سلام دوستم خوبه یه خورده پرکاری لازم داری... چقدر بخور و بخواب ؟؟؟؟پنج شنبه ها هم برو دیگه اخلال گر[نیشخند]

مریم

راستي دوستم غلط نكنم اين مدير عامل عزيزتر از جان ما با همرتبش در اونجا يه ملاقاتايي داشتن كه وضعتون انقده اسفناك شده[نیشخند] حالا اين يعني كه اونجا پابرجاست انشاله در آينده؟

مامان الیانا

سلام الهی چه ظلمی بید پنجشنبه ها هم [کلافه] همیشه به تولد و گردش عزیزم [بغل]واقعا افتخار بید وقتی این فرشتها اینقده هنرمندن وباهوشند [قلب]

مامان اشکان

[قلب][قلب][قلب]انصافا سخته بخواهی پنج شنبه برین سرکار[کلافه]

مامان سهند

ای بابا پنج شنبه و کار؟عجب دل خجسته ای دارن.نیست که همه چی روبه راهه فقط مونده همین یکی

مامان آرتا.نسیمه

از حضور گرم شما با این همه مشغله ممنونیم.دوسستتون داریم همیشه[قلب]