کتاب

سلام

پرند گفت با بچه ها، وقتهای بیکاری در مورد ازدواج صحبت می کنیم. بعد کسرا میگه من می خوام با پرند ازدواج کنم. بعد سپهر میگه من می خوام با پرند ازدواج کنم. همه پسرهامون میگن می خواهند با من ازدواج کنند. گفتم اون وقت نظر خودت چیه؟؟ گفت حالا که ما کوچولو هستیم وقتی بزرگ شدیم باید ازدواج کنیم ( خدا رو شکر . نگران بودم فردا بیایند خواستگاری!!!!!!)

به دیبا گفتم داشتم از توی پارک رد می شدم تازه پای درختها کود داده بودند بعد بارون هم اومده بود یه بوی طبیعتی می اومد تو پارک حد نداشت. داشتم خفه می شدم. دیبا گفت میتونم تصور کنم مثل این هست که توی دهنت اب ریخته باشند همون بو رو می ده ( مرسی که دهن من رو با پهن گاو یکی می گیری عزیزم. در مثل مناقشه نیست دیگه)!!!!!

کادوشون برای اون مسابقه تلفنی کذایی یک کارت هدیه 20 تومنی بود که معاون وزیرمون که هدایا رو توزیع می کرد . تاکید کرد که حتما این کارت رو برای بچه ها خرج کنیم. و برای خودمون بر نداریم. به قول باباجون اقتصاد خانواده مون رو جا به جا کردند. (البته مو و خرس رو فراموش نفرمایید). دوشنبه ، پرند میگه چرا دیگه زنگ نمی زنند ازمون قران بپرسند؟ گفتم همون یک بار برای تموم عمرمون کافی بود.

دیبا توی مدرسه یک کیف پارچه ای سفید گرفته بود و پس از تزئین به مبلغ 15 تومن به ما فروخت. باباجون هم از ذوق، کاردستی دخترش رو به دیوار هال زد.

چهارشنبه نمایشگاه کتاب داشتند که بهش پول دادم و گفتم برای پرند یک کتاب بیشتر از خودت می گیری. اونمه رفته بود و کلی کتاب گرفته بود . از دائره المعارف ابزیان تا رازهای کلبه جنگلی که بعد از این خرید، اومد و 40 تا کتاب قبلی رو از کیفش در آورد و کتابهای جدید رو گذاشت که عید ببره مشهد و با امیر علی جون بخونه.

دیبا کارنامه نوبت اول رو گرفت و با امتیار خیلی خوب ما رو شاد کرد.

خداحافظ  بیاعلی( یا علی)

فال حافظ امروز

دل سرا پرده محبت اوست

دیده آینه دار طلعت اوست

/ 12 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان الیانا

دیبا ما رو هم شاد میکنی وقتی موفقی عزیزم بوس به روی ماهت [ماچ]

ننه نارگلی و نگار

سلام دوستم اون کیف پارچه ای رو با خودت ببر خرید همیشه کیف بده. واقعا پرند با دیبا متفاوته ها آفرین به دیبای قشنگم[قلب]

مامان اشکان

سلام و صد سلام به مامان دیبا و پرند عزیزم ... پرند جون خاله عجله نکنی ها قربون شکل ماهت برم[بغل]

مرد كوچك من

سلام عزيزم اگه با اون كيف پارچه‌اي بري خريد هيچ وقت دست خالي برنميگردي اعظم جوون[ماچ]

طراحی تقویم های زیبای اختصاصی سال 92 برای کودکان بدون استفاده از تم ها و تقویم های آماده با طرح دلخواه شما تقویم طراحی می شود http://baby-graphic.blogfa.com

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام دوست من یعنی عجب تمثیلی بوی طبیعت...[قهقهه][قهقهه] کادوشون و کارنامه کلاس اولی گلمون هم مبارک [قلب]

پریسا مامان نازنین

بابا ديگه مايه دار شديد ها با اون جايزه اي كه آقاي معاون دادن - پس تعطيلات امسال رو يه سفر بريد دور دنيا - البته بقيه شو هم مي تونيد به ما قرض بديد [شوخی] ديبا جون و پرند عزيزم رو ببوسيد

مامان نگار

آفرین به دیبا خانوم با کارنامه و نمرات عالی و بازم آفرین به خاطر کاردستی اش [ماچ]

نگار مامان بردیا

عاشق این دخمرهای شیرین زبونتم.الهی همیشه موفق و سربلند باشن هر دوشون[ماچ]