پس چندتا؟

سلام

پرند طبق معمول تا نشست سر سفره گفت من فقط ماست می خورم. سری اول و دوم رو که رفت گفت 3 تا می خوام .گفتم: بسه میدونی که سه تا از دوتا بیشتره!! در کمال خونسردی گفت ولی از هفتا کمتره و به ماست خوری ادامه داد.

پرند گفت من پلو ماهی نمی خورم و فقط زرشک پلو می خوام .منهم گفتم فقط پلو ماهی داریم اگه نمی خوری نخور. اونهم زد توی ماست خوری. صبح که از خواب بیدار شد گفت گرسنمه. گفتم از شام دیشب می خوری؟ گفت آره. من سریع براش غذا  رو گرم کردم و آوردم به محض اینکه چشمش به غذا افتاد گفت من زرشک پلو می خوامممممممممممممممم.  

با دکترشون خیلی صمیمی شدند. به محض اینکه وارد مطبش میشن براشون بیسکوئیت میگذاره و این دوتا هم که طفلکیها تا حالا بیسکوئیت ندیدن با هیجان خاصی می خوردند. 5 شنبه موقع خداحافظی پرند به دکتر می گفت همه بیسکوئیتها تو خوردیم. دیگه بیسکوئیت نداری!!!!!!

دیروز اعلام کردند که خونه آقای دکتر دوست بابا جون رو بیشتر دوست داشتن و ما بریم خونه مون رو با اونها عوض کنیم. در ضمن دفعه بعدی هم که رفتیم یه خورده بیشتر بمونیم!!!!!!!!!!

بنا به درخواستهای مکرر دوستان دعای فارسی سفره رو می نویسم(انگلیسیشو هنوز معلمم بهم یاد نداده!!!!!):

خداوندا تو را شکر می گوییم که به ما غذاهای خوشمزه داده ای. آمین . یا ربد عالمین (رب العالمین) خدای خوب و مهربون.

ولی این دعا رو بیشتر دوست داشتم . مخصوصا که دیروز مدیر مهد قبلی تماس گرفت و احوال پرسی کرد و گفت بیا مدارک دیبا رو بگیر. حالا یه روز باید برم اونجا.

خودم نوشت: خدایا تمام بیماران روحی رو شفا بده که با حرفهاشون و کارهاشون دل دیگران رو نشکنند.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع

شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع

 

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان روژين

[قلب][قلب][قلب] خوب بذار 70 تا ماست بخوره شايد خوابش گرفت [شیطان]

آزاده- مامان پریسا و پارسا

یه آمین برای دعای سفره و یه آمین هم برای دعای خودم نوشت که متاسفانه انگار این بیماری بدجوری داره توی جامعه رواج پیدا می کنه! خصوصی هم داری[قلب]

شبنم

این روزا اینجا داره تبدیل به آسایشگاه بیماران روانی میشه اینقدر این موردها زیاد شده عزیزم!!!!!!! خدا همه رو به راه راست هدایت کنه!!!!!!!! یه راه خیر هم برای ما باز کنه! !!!

پریسا مامان نازنین

خدایا تمام بیماران روحی رو شفا بده که با حرفهاشون و کارهاشون دل دیگران رو نشکنند. آمین بچه های گلم رو که اصلا بیسکویت دوست ندارن ببوسید[خنده][قلب][خداحافظ]

مامان کیمیا

سلام مامان مهربون اینطور که متوجه شدم پرند ماست خور قهاریه...[قهقهه] فارغ التحصیلی دخترتون مبارک .کی بیایم شیرینی مدرکش رو بخوریم ؟[قلب]