الکم و دولکم

سلام

عجب فعال بودیم توی این آخر هفته. ۵ شنبه موفق شدم ساعت ١٢ برسم خونه. بچه‌ها هم با باباجون رفته بودند خرید و برای خودشون کفش گرفته بودند . توی فروشگاه هم پرند یه بسته گیره لباس برداشته بود و به باباجون گفته بود از اینها بگیر. اونهم گفته بود داریم که . ولی پرند گفته بود آخه خیلی وقته گیره برای لباسها نخریدیم و به این ترتیب باباجون حسابی متقاعد شده بود. ( وقتی لباس پهن می کنم پرند گیره می زنه و چون عادت داره به هر جوراب ٢تا گیره بزنه حس کرده بود این وسیله خیلی برامون ضروری هست !!!!!!!)‌ خلاصه دوان دوان آماده شدیم. محض احتیاط به بچه ها غذا دادم که یه وقت اون وسط گرسنه نمونند  و رفتیم تولد روژین خانم ( از همکلاسیهای پرند توی مهد سابق). کلی هم بهمون خوش گذشت. دوستان قدیمی دور هم جمع شدند و تا تونستند آتش سوزوندن. دیبا که کلی سر منو کلاه گذاشت و گفت من با بلوز شلوار میام بعد تو برام لباس ببر اونجا که رسیدیم عوض کنم. معلومه دیگه چی شد اونجا گفت اصلا تغییر لباس نمیده . خدا رو شکر اواسط مهمونی گرمش شد و اومدو لباسشو عوض کرد. به محض ورود هم ساندویچ کالباس دید و به صاحبخونه گفت من کالواس می‌خوام  و تا آخر مهمونی با همون ساندویچ مشغول بود. پرند هم رفته بود و به بچه ها می گفت این هدیه رو ما برای روژین آوردیم و کسی حق نداره بهش دست بزنه.

آقا سامان - پرند جونم - کیانا طلا( خواهر آقا سامان) - دیبا جونم- رویا خانم

محمد ابراهیم عسل هم به ما افتخار نداد.

حدود ساعت ۵ برگشتیم خونه. فردا صبح با خاله لیلا و نارگل جونم و عمو رامین رفتیم پارک قیطریه. کلی بازی کردیم و بعد هم مراسم آب بازی. که اونهم فوق العاده بود . حسابی به بچه ها خوش گذشت . کلی دوستان قدیمی رو دیدیم و از دیدنشون خوشحال شدیم. رادین جونم و خواهران خوشگلش - مارتیا جونم و آندیا جونم. بعد از اونهم رفتند زمین بازی و تا ساعت ١ بازی کردند. در نهایت یه خداحافظی غم انگیز جلوی خونه ما که گردش با اشک و آه و فغان به پایان رسید.

تا جایی هم که امکان داشت خاله لیلا و عمو رامین رو اذیت کردیم. خونه هم عمو حمید اومده بود که تا آخر وقت بچه ها حسابی مشغول شادی و شیطونی بودند. شب هم تا ساعت ١ دیبا خوابش نمی برد. از بس به پشتش زدم فکر کنم کلا کبود شد تا خوابش برد.

خودم نوشت: برام دعا کنید اگه صلاحه اتفاق بیفته.

خداحافظ بیاعلی ( یاعلی)

فال حافظ امروز

رونق عهد شبابست دگر بستان را

می رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان نیوشا

حسابی به این کوچولوهای خوشمزه خوش گذشته پس [چشمک] راستی این بن 10 چی چیه؟!

سپیده عمه آریانا

[گل]انشااله که همیشه غرق در شادی و خوشی باشید. امیدوارم اونچه که از خداوند میخواهید بدست آورید.[گل] دخملیهای گل رو ببوسید.[ماچ][ماچ]

مامان ستایش

دلم برای این دو تا وروجک تنگ شده بودها [ماچ][ماچ] یکی یک دونه به لپ هر کدومشون بچسبون[قلب] . انشاا..هر چی که به دلت هست و صلاحه همون بشه .[گل]

مامان دل آرا

وای که چه عکسهای درلربایی رو از این روجکها گرفتی [ماچ][بغل]

مامان اشکان

الهی آمین انشاالله هر چه خیرته اتفاق بیفته اعظم جون[ماچ]