بچه

سلام

 دیبا پرسید که بچه چطوری میاد توی دل مامانش؟ منهم در کمال صداقت ! بهش گفتم وقتی دونفر همدیگه رو دوست دارن با هم ازدواج می کنند. بعد یه مدتی که گذشت از خدا می خوان که بهشون بچه بده. بعد بچه مثل دونه که میکاریم میره توی دل مامانش و کم کم بزرگ میشه و به دنیا میاد. ( توجه کردین که یه کلمه هم دروغ نگفتم ). بعد دیبا به این شیوه اطلاعاتش رو به رخ خاله سمیرا کشید که بچه اندازه یه نخود میره توی دل مامانش بعد اندازه ماش میشه!!! و کم کم بزرگ میشه تا دنیا بیاد.

دیروز هم پرند رفت کلاس بالاتر و دیبا هم رفته بود امادگی و هر دو کلی خوشحال بودند. یه تغییر دیگه اینکه خاله مژگان معلم زبان پرند و خاله نگار معلم دیبا شدند. فعلا اوضاع روبه راهه.

دیروز پرند داشت موقع حمام کردن اذیت می کرد. بهش گفتم فکر می کنم اشتباه کردیم تو رو فرستادیم کلاس بالا . تو هنوز کوچولویی. نعره کشید که من کلاس بالا نرفتم کلاسمون هنوز طبقه پایینه!!!!!

خودم نوشت: خواهش می کنم برای سلامتی یه مریض بدحال دعا کنید.

 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

روزگاری است که سودای بتان کار من است

غم این کار نشاط دل غمگین من است

 

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان سارا

چه خوب واسش توضيح دادي[بغل] واسه مريضتون هم دعا مي كنم[نگران][قلب]

مامان سهند

مبارک باشه تغییر کلاسها خوب توضیح دادی [دست]من هنوز به این مرحله توضیح دادن نرسیدم[نیشخند] رمزشون بامزه بود.حالا یادشون می مونه؟

آرزو

سلام آخی چقدر دلم واسه این دو تا خاله ریزه تنگ شده بود سر حال اومدم پستا رو خوندم از طرف من ببوسیدشون البته کلی هم دلم واسه مامان گل تنگ شده بود بوس[ماچ][ماچ][ماچ]

ونوشه مامان سارا

خدا همه مریض ها رو شفا بده .... [ناراحت] منهم مشکل کلاس بالا رو با طبق بالا دارم [چشمک]

فرشته

سلام مامانی مهربون نمیدونم چقدر به دعا و تاثیر اون توی زندگی و روح انسانها اعتقاد دارین ؟ من از افرادی هستم که شدیدا به دعا در حق دیگران اعتقاد دارم و معتقدم خدای مهربون دعای ما رو در حق هم برآورده میکنه . برای همین هم تصمیم گرفتم یک باشگاه مجازی دعا راه بندازم تا هر کسی که مشکلی داره حالا یا به طور ناشناس یا شناخته شده به صورت خصوصی کامنت بگذاره و مشکلش رو بگه و همه ما با هم برای حل مشکلش دعا کنیم . از شما مهربون تقاضا دارم اگر امکان داره به ما سر بزنید و اسم ما رو هم در ستون لینکهاتون قرار بدین و در صورت تمایل به ما اعلام کنید که ما هم شما رو لینک کنیم . اگر هم براتون زحمتی نداره به خاطر آمار بالای بازدید کننده هاتون ما رو توی یکی از پستها به خواننده های وبلاگتون معرفی کنید . خیلی خیلی ازتون ممنون میشم اگر این لطف را در حق ما بکنید.

مامان آرین

وای عزیزم خیل یشیرین زبونه ها. ببوسشون گلهاتو[ماچ]

شقایق

چه جواب خوبی ..یه آفرین خیلی بزرگ برای مامان این دوتا دسته گل[قلب]