دا دا

سلام

دیروز براشون میوه گذاشته بودم .پرند اومد و مشغول شد ولی دیبا طبق معمول داشت بازی می کرد و نمی اومد. پرند هم به دلش نمی نشست و دائم به دیبا اشاره می کرد. بهش گفتم صداش بزن رفت دستشو گرفت و گفت داااااااااااا. و کشون کشون آوردش که میوه بخوره. بالاخره تلاشهای باباجون جواب داد و از دیبا  گفتن  دا  رو یاد گرفت.

صبح پرسید صبحونه برام چی گذاشتی ؟ گفت پوره سیب زمینی. گفت شله یا قویه ؟؟؟؟؟ گفتم شل. گفت آره چون خاله سحر گفته غذاهامون رو شل برامون بگذاری.

دیشب می خواستم نماز بخونم دیبا اومد و داد وبیداد که نماز نخون. هر چی بهش گفتم چرا . می گفت بیا با من بازی کن. دیگه داشتم قانعش می کردم  پرند هم اومد وسط کار و نعره میزد. کار به جایی رسید که دیبا اومده بود و داشت آرومش می کرد که مامان داره نماز می خونه بیا بریم زیر چادرش قایم بشیم.

متاسفانه اسپایدرمن پاره شد و دیگه کسی نیست که اسباب بازیهای ولو شده توی خونه رو ببره. دیروز هم دیبا از توی کمد لباس من موفق شد کارتهاشو که اسپایدرمن برده بود رو پیدا کنه. 10 سری کارت هرکدوم شامل 30 تا کارت که به صورت کاملا یکنواخت با هم مخلوط شده بودند و تقریبا نیم ساعت وقت برد تا تونستم تفکیکشون کنم. خدا رو شکر که دیروز بعد از ظهر هم از بیکاری نمردم. !!!!!!!!!

پرند رفته بود سرکمد لباس دیبا و دستش رفته بود لای در از اون به بعد تا می ره سر کمد لباس دیبا اول یه دور بهش میگه دخ خ و بعد مشغول شرارت میشه. دیروز دیبا توی حیاط خورد زمین و شروع کرد به گریه . پرند هم دوان دوان رفت و همون نقطه رو یه دخ  غلیظ کرد و دیبا رو آروم کرد.   

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

چو دست در سر زلفش زنم به تاب رود

ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

 

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرستووو

[قهقهه][قهقهه][قهقهه]من مردم از خنده به حاطر کامنتی که گذاشته بودین...[قهقهه][قهقهه] ... من کیف میکنم ازین خوش غذا بودن پرندی ... خداییش اگه هر دوشون بدغذا بودن چیکار میکردین؟ [نیشخند]

پرستووو

یعنی امروز و دیروز به روز نشدین؟ مگه میشه این فسقلی ها شیرین کاری نکرده باشین؟[چشمک][نیشخند]

شيرين

سلام دوست خوبم. مرسي از كامنتت. من خوبم فقط سرم شلوغه و كمي هم بي حوصله و مضطربم كه فكر كنم تا حدي طبيعي باشه. در اسرع وقت يك پست ميذارم. ممنون از اينكه بيادم بودي.

ارغوان

سلام چه اسمای قشنگی دارن گلاتون[قلب][ماچ] ببوسیدشون[ماچ][ماچ][ماچ] راستی وبلاگ ما هم سری بزنید خوشحال میشیم[قلب][ماچ] [گل][خداحافظ]

مژگان مامان آندیا

سلام سلام دوست خوبم ... میگم این اسپایدر من پاره رو یک مدت به ما قرض می دین شاید جواب بده! مبارکه پرند نازنازی هم که اسم خواهری رو به سلامتی یاد گرفت . شیرین کاریهای دیباجون و پرندی هر روز خستگی رو از تن آدم در میکنه . ببوسینشون از طرفم [ماچ][ماچ][ماچ] چند وقت که اینجا نمیام انگار یک چیزی گم می کنم ... چرا؟

سحر مامان کیارش

سلام عزیزم[گل] طبق معمول کلی انرژی گرفتم و خندیدم از کارای این وروجک ها[خنده][چشمک]...البته نگارش شما هم خیلی عالیه[دست]...چند تا پست عقب بودم همه را خوندم و کلی کیف کردم[قلب]ببوس دو تا وروجکا رو[ماچ][ماچ][خداحافظ]

پردیس

از دست این دو تا دختر بلا...دااااا[بغل]

آمیتیس

سلام مامان دیبا. سلام مامان پرند. خوبی ؟؟؟ عروسی دوسته من 9 مرداده. میام مشهد. دیگه هم نمیام بد بنویسم باور کن انقده دختر خوفی شدم. یه قولی داده بودی یادت هست؟؟؟ گفته بودی عکس دیبا و پرند رو میزاری دستت درد نکنه که گوش نکردی و اصلا حرف منو به روی مبارکتم نیاوردی[گریه]