عید فطر مبارک

سلام

جنبه نداریم دیگه . روز چهارشنبه به محض اینکه اعلام شد شنبه هم تعطیله دویدم خونه و وسایل رو جمع کردم . ساعت ۵:۴٠ بعد از ظهر راه افتادیم و حدود ١٠ شب خونه خاله لیلی توی رشت بودیم. این بچه ها هم از شدت هیجان توی راه نخوابیدند و اونجا تا ساعت ١٢ یک نفس مشغول بدو بدو بودند. به زور خوابوندیمشون ولی ساعت ٧ صبح دیبا بیدار شد و گریان و نالان که من به نسیم قول دادم که برم از خواب بیدارش کنم. خاله لیلی و عمو محسن هم که سحر بیدار شده بودند و روزه داشتند. ما به هر سختی که بود دیبا و پرند رو تا ٩ توی اتاق نگه داشتیم و بعد اومدند بیرون. تا ظهر توی خونه مشغول بودند و بعد از ظهر راه افتادیم طرف ساحل حاجی بکنده  . تصمیم داشتیم اونجا افطار بمونیم ولی پرند به قدری بی قرار بود و از دراکولا می ترسید که راه افتادیم و البته بعد از افطار رسیدیم خونه. دراکولا باباجون رو نیش زد ولی به حدی با آب و ژل ضدعفونی کننده موضع رو سابیدیم که خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد.  

زیر اون تپه یه دراکولا رو به قول پرند خاکی ( خاک ) کردند که خفه بشه . قرار بود که فردا برن سر خاکش و براش برقصن که قسمت نشد!!!!

 جمعه صبح هم توی پارک بانوان بودیم .

پارک بانوان- سپهر - نسیم - دیبا - پرند- الیسا ( دوست نسیم جون)

قرار بود که عصر بریم تله کابین لاهیجان که بارون شدیدی راه افتاد و عصر رو توی خونه بودیم و فقط برای شام رفتیم بیرون. شنبه ساعت ٧.۵ هم راه افتادیم و اومدیم طرف تهران. بماند که پرند کلا گفت نمیام خونه. و دیبا هم گفت برین وسایل رو جمع کنید و بیایین رشت زندگی کنیم. خاله لیلی، عمو محسن، نسیم جون و آقا سپهری خیلی بهمون خوش گذشت. زودتر بیایین خونه ما.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

حافظ خلوت نشین دوش به میخانه شد

از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد

  

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ٍSomi mamane Rozana

سلام خانمي. خوشحالم كه بهتون خوش گذشته [نیشخند] بلايي كه سر دراكولا آوردن هم جالب بود. خدا نصيب كس ديگري نكنه[قهقهه]

زمانه مامان پرهام

سلام خانمی! عید شما مبارک و نماز و روزه هاتون قبول همیشه به سفر و مسافرت همیشه خوش باشید عزیزم

اینترشاپ

همیشه به گردش. اینجورجاها همه رو بی جنبه می کنه! [نیشخند] بیچاره ساحل نشینان.

بانوسنتر

سلام. دوست عزیز می خوام از شما که در وبلاگ تون خیلی خوب فعالیت می کنید و مطلب می نویسید دعوت کنم در فروم بانو سنتر، جامعه مجازی بانوان ایرانی ثبت نام کنید و در بخش های مختلف اون هم فعال باشید و مطلب بنویسید تا بقیه اعضا هم از مطالب شما استفاده کنند. شما تو این سایت یک صفحه شخصی خواهید داشت و می تونید آدرس اون رو تو وبلاگ تون هم بدید. تو این صفحه شما صندوق پیام، گالری عکس و ارتباطات دوستانه دارید و بقیه می تونن برای شما کامنت بگذارند ممنون، به امید دیدار[لبخند]

مامان اشکان

امیدوارم همیشه خوش باشی اعظم جون کوچولوها رو ببوس[ماچ]

مامان الیانا

سلام همیشه به سفر عزیزم بوس برای این دو فرشته [ماچ][ماچ]

فلفل بانو

سلام. عید شما هم مبارک. خوش بحالت منم دلم سفر میخواد. [ناراحت] خوشحالم که به کوچولوها خوش گذشته

مامان روژين

سلام عزيزم عجب تيپي زده واسه نماز ... ولي فكر كنم از اول واسه چادرش كش ميذاشتي ميشد مدل هليا و اينهمه دردسر نداشتي [چشمک] راستي چه مسافرت مختصر و مفيدي .. البته فكر كنم نوشتنش اينجوري بوده وگرنه ....[نیشخند]