تولد تولد

سلام

امروز کلی تولد بارونه اینجا. اول از همه تولد خاله پروانه  جون است که ؟‌( از یک تا ۹۹ میتونید بگذارید !!!!!) سالگیشو جشن میگیره . روزهای خوبی براش آرزومندم و امیدوارم زودتر پایان نامه اش رو بده و دیگه بهانه ای برای از زیر کار در رفتن نداشته باشه 35.gif ( پیمانکارا ورشکست شدن از بی پولی خاله دریاب مردمو)

دوم تولد خاله نیلوفر جون است که امیدوارم ۱۲۰ سال بعد از این سایه شون روی سر نازنین فاطمه گل باشه.

سوم تولد کیان جون است که سومین سالگرد تولدش رو جشن گرفته و امیدوارم تولد ۴ سالگیشو در ایران بگیریم . خدا اونو برای خاله فریناز عزیز حفظ کنه.

چهارم تولد گل من رادین جون است . خیلی اذیتش کردیم خیلی بهمون خوش گذشت و  امیدوارم زیر سایه پدر و مادر محترمش روزهای خوب و شادی رو در پیش داشته باشن.

دیروز موقع غذا بدون هیچگونه مقدمه چینی گفت : مامان  بابا سی بی چه ( سوئیچه ) ماشین پرایدو گذاشته اون بالا که هر وقت خواستیم بریم خواستگاری با اون بریم. من دقیقا اینجوری13.gifشدم و پرسیدم کجا ؟ گفت خواستگاری. من نمی دونم این کلمه از کجا آمده . عموجون هم که آره و اینا گیر داده بود به دیبا که خواستی بری منهم با خودت ببر و بعد هم به این نتیجه رسید که اینقدر وضع من خرابه که دیبا هم به فکر افتاده.

دایی جون داشت توی اتاق با تلفن صحبت می کرد منهم با بچه ها توی اتاق خودشون بودم . یک لحظه پرند غیب شد. رفته بود از گوشه در توی اون اتاق سرک می کشید. بابا جون به دایی گفت ما نیروی نفوذی داریم فرستادیم برای جاسوسی !!!!!

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد

نهال دشمنی برکن که رنج بیشمار آرد

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پروانه

خدا رو شكر كن ديبا دختره!! وگرنه از فردا بايد مي رفتين خواستگاريه بچه

ننه گلی

سلام دوستم روش جديد برای از سرباز کردن عموجونه ديگه ای کلک! اقلا می خوای ببريش خواستگاری با يه ماشين درست حسابی ببرينش!

مامان نازنين

مرسي از تبريكت و ببخشيد دير متوجه شدم . گلهاي قشنگتو ببوس دوست خوبم