بعد از تعطیلات

سلام

اولین هفته کاری رو با بدبختی و سینه خیز به پایان رسوندیم. شنبه هیچکدوم حال بیرون رفتن از خونه رو نداشتیم. فعالیت مفید طول هفته هم رفتن به کلاس موسیقی و گرفتن فیلم کنسرت بود. از اون روز تا حالا هم 38 مرتبه فیلم رو تماشا کردیم و هرکس هم در خونه رو زده دستش رو به زور گرفتیم و کشیدیم داخل خونه و یه دور کنسرت رو با هم تماشا کردیم.۴ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎ ﺍﻧﺎﻫﯿﺪ ﺟﻮﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﭘﺎﺭﮐﯽ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻣﺪﺗﻬﺎ ﺩﯾﺪﺍﺭﻫﺎ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﺪ. ﺿﻤﻨﺎ ﮐﻠﯽ ﺍﺯ  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﺭﺍ ﻫﻡ  ﺩﺭ ﭘﺎﺭﮎ ﺩﯾﺪﯾم.  روز 5 شنبه هم خاله های چهارگانه ( فیروزه-مهشید-لیلا-منصوره ) به همراه نارگل، کیمیا، نگار لطف کردند و منزل ما بودند و بعد از مدتها دیدارها تازه شد. بچه ها با آرامش کامل و مدت طولانی با هم بازی کردند نگار طلا هم کلا مشغول دلبری از همه بود. (البته چون فرصت کم بود فقط یک مرتبه کنسرت رو تماشا کردیم!!!!!). بعد هم رفتیم توی کوچه و دوچرخه سواری مفصلی انجام دادیم.

هفته ای که گذشت به مناسبت روز بهداشت جهانی مراسم متنوعی در مدرسه برگزار شد. یکشنبه سرکار بودم و با دیدن اسم مدرسه روی گوشی موبایلم با استرس هرچه تمامتر  جواب دادم. پرند خانم بود که ماسک میوه ای رو جا گذاشته بود و با التماس می خواست که برایش ببرم مدرسه. منهم دوان دوان در کمتر از یک ربع خودم رو بهش رسوندم.

سه شنبه به شدت مشغول جمع و جور کردن خونه بودم که تلفن زنگ زد و پرند صحبت کرد و بعد هم گوشی رو گذاشت. باباجون پرسید کی بود؟ پرند گفت همکار مامان بود ولی ما رو هم کامل می شناخت. منهم بهشون گفتم مامانم کار داره و نمی تونه صحبت کنه!!!!!!!!!!! از روی شماره نتونستم حدس بزنم کی هست. تلفن مجدد زنگ خورد و خانم سلطانی عزیز بود که برای تبریک سال جدید تماس گرفته بودند . منهم کلی شرمنده شدم.

خداحافظ  بیاعلی ( یاعلی)

فال حافظ امروز

ساقیا امدن عید مبارک بادت

وان مواعید که کردی نرود از یادت

/ 10 نظر / 29 بازدید
آرزو مامان آرش

سلام اعظم جان خوبی؟ سال نو مبارک. امیدوارم که سالی پر از شادی، سلامتی و موفقیت در پیش داشته باشین.

مامان نازنينها

جالبه همه دلشون خون بوده از اين هفته اول بعد از تعطيلات ٠ هميشه موفق و شاد باشيد دوست جونم

daisy

فکر کنم همه توی فروردین همین حس رو داشتند و خواهند داشت البته من خودم تا الان فکر می کردم که فقط خودم اینجوری بودم[خجالت]

***کلبه کودک***

سلام... بیش از 100 عنوان سی دی اختصاصی کودک عکس نی نی های نازگوگولی!

مهدی

اینم شعر عاشقانه دوست داشتنی " پل الووار " که حبیب پارسا خطاب به سارا استروک بارها در سریال مدار صفر درجه می خونه: تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم ... تو را به خاطر عطر نان گرم ... برای برفی که آب می شود دوست می دارم ... تو را برای دوست داشتن دوست می دارم ... ادامه دارد...... آپم لطفا تشریف بیارید و از متن کامل این شعر لذت ببرید.لطفا نظر فراموش نشه[لبخند]

daisy

روزتون مبارک[گل]

با تو همه جا می روم

روزت مبارک مادر عزیز

مامان پارساپگاه

مـادران پاکنـد، همچـون یـاسها گـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسها قلبشان دشتی ز مهـر و عاطفه روحشان لبریز از، احسـاسـها روز مادر بر تو مادر نمونه مبارک باد.

مرد كوچك من

سخت ترين كار بعد از تعطيلات همون رفتن به سركارو برگشتن به روال قبله[خجالت]