شکوفه ها

سلام

بالاخره بعد از چند هفته دویدن، سال تحصیلی جدید هم شروع شد..  متاسفانه پرند با دلخوری هر چه تمامتر از دیروز کلاس اول رو شروع کرد. چند هفته قبل متوجه شدم که معلم کلاس دوم دیبا، قرار هست که امسال کلاس اول را شروع کنند و قرار شد که پرند هم توی این کلاس باشه. اما تمامی دوستهایی که توی مهد با هم بودند برای کلاس دیگه انتخاب شده بودند. اشتباه من این بود که با بقیه مادرها هماهنگ نکردم که پرند را می برم توی این کلاس. نتیجه اینکه موقع کلاس بندی پرند متوجه شد که همه دوستانش توی اون کلاس هستند و خودش اینجا تنهاست. حسابی دلخور شد . البته یک دوست از مهد قبلی همکلاسش هست و به شدت هم دور و بر پرند می پلکه اما پرند خیلی ناراحت بود. دیشب تا صبح بیدار بودم و فکر می کردم . البته با افراد متعددی هم مشورت کرده بودم و همه گفتند که این جدایی شاید برایش بهتر هم باشه چون دوستهای جدید انتخاب می کنه. امروز صبح به من گفت که با مدیر مدرسه صحبت کنم  که نادیا رو به این کلاس منتقل کنند که این کار رو نکردم. عصر که رفتم سراغش گفت خیلی زیاد بهش خوش گذشته و حسابی با بچه ها بازی کرده و چند تا دوست تازه هم پیدا کرده. در ضمن توی کلاس زبان هم هیچکدام از دوستهاش باهاش نبودند و در نتیجه اصولا با دوستهاش نمی تونسته تمام مدت روز باشه. ضمنا که خانوم معلمشون هم خیلی مهربون بودند و خیلی تحویلش گرفته بودند. دیبا هم دو تا معلم داره یکی برای علوم و ریاضی و قران و یکی برای مابقی دروس و با بچه های سال گذشته همکلاس هست.  امیدوارم امسال به خوبی و با موفقیت برای همه بچه هامون سپری یشه.

دیروز یه مرحله داشتند توی حیاط مدرسه فرفره بازی می کردند. نوبت کلاس پرند که شد به محض اینکه دوید دوستهاش از توی اون کلاس شروع کردند یک صدا گفتند پرند... پرند و یک نفس پرند رو تشویق می کردند. تحت تاثیر این گروه 6 نفره،  11 نفر دیگه کلاس هم که کلا پرند رو نمی شناختند یک نفس پرند رو تشویق کردند.

پرند از امروز آموزش تنبک رو شروع کرد و به قول خودش امروز یک روز خیلی خوب برایش بود. تمرینات کنسرت همچنان ادامه داره چون اجرای کنسرت به بهمن ماه موکول شد.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد

نهال دشمنی برکن که رنج بیشمار آرد

/ 24 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریسا مامان نازنین

سلام مدرسه رفتن دخملیا مبارکه انشاالله موفق و پیروز باشن و به سلامتی امسال رو هم بگذرونن

شهرزاد مامان حسین

سلام. بچه ها انقدر زودجوشن و زود دوست پیدا می کنن که جای هیچ نگرانی نداره. ایشالله روزای خوبی داشته باشه تو مدرسه. سلام بانو.

مریم مامان سروش

امیدوارم هر روزی که از مدرسه میاد بگه اون روز بهش حسابی خوش گذشته.

ملودی

فروشگاه سیسمونی و لباس کودک "ملودی" عرض کننده بهترین برندهای ایرانی و خارجی شما را به دیدن کلکسیون لباسهای پاییزی و زمستانی ما دعوت میکند نشانی وبلاگ : http://melodywear.persianblog.ir/ نشانی کلوب http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22546

مامان نازنین

کلاس اولی شدن شکوفه مون مبارک باشه.[ماچ] بچه ها خیلی زود خودشون رو وفق میدن . نگرون نباش.[قلب]

مامان پارمیدا

عزیزم پرند جون کلی دوست پیدا خواهد کرد پارمیدای منم امسال کلاس اول رفت روز اول گریه می کرد که من هیچ دوستی ندارم در همین 3-4 روزه چند تا دوست واسه خودش جور کرده!

سحر مامان كيارش

سلام عزيزم كلاس اولي شدن پرند جون مبارك و سال تحصيلي جديد هم به هر دو تا دسته گلت مبارك باشه...روزهاي شاد و آرومي رو براتون آرزو مي كنم [قلب][ماچ][خداحافظ]

مامان ستايش

سلام كلاس اولي شدن پرند جون مبارك باشه .اميدوارم هميشه موفق باشه و در كنار موفقيتهاش هميشه شاد و پرانرژي[بغل][ماچ][قلب] شروع سال تحصيلي جديد رو به ديبا جونم هم تبريك تبريك [بغل][ماچ]موفق باشي عزيزم .[بغل][قلب] .. نميدونم چرا توي گودري نشون ميده آپ كردين ولي پرشين پست جديد رو نشون نميده [متفکر]

hohoo

گریم حرفه ایی کودک با مناسب ترین قیمت وبالاترین تجربه کاری به سایت ما سر بزنین دوستای گلم www.hohoo.ir