خطابه ديبا در شب پنجم آبان

سلام

یک کتاب داشت که وسط هال انداخته بود و پرند هم نامردی نکرده بود. علاوه بر پاره کردن بخشهایی از کتاب رو هم از داخل دهان مبارکش کشیدم بیرون09.gif. دیبا پریشب متوجه این موضوع شد و کلی عصبانی شد و یک خطابه مفصل به شرح زیر راه انداخت  ( توی هال راه می رفت و غر می زد اصلا هم براش مهم نبود که ما حواسمون هست یا نه ) :

برای من کتاب پاره پاره نخرید من دیگه کتاب پاره نمی خونم !!!!!

برای من موز پاره پاره ( ؟ ) نخرید من موز پاره نمی خورم ( باباجون می گفت این بچه توی در و همسایه برامون آبرو نذاشت )

این موارد با صدای بلند و پشت سر هم و مسلسل وار در ساعت ۵/۱۰ شب تکرار می شد . ما هم توی اتاق ضعف کرده بودیم از خنده . بیچاره همسایه هامون .

علاقه خاصی به خمیر دندون داره و از هر فرصتی برای خوردنش استفاده می کند. داشت دندونهاشو مسواک می زد وقتی دید من شش دانگ دارم نگاهش می کنم که خمیر دندون نخوره گفت مامان از خمیر دندون اجازه گرفتم !!!!!!برای همین دارم می خورمش.

کلمه « مهمه » رو تازه یاد گرفته ولی کاربردشو خیلی نمی دونه . دیروز می گفت بابا این صندلی خیلی مهمه نه ؟؟؟؟ باباجون هم کاملا نظرشو تایید کرد .

سومین دندون پرندی هم در آمد. دخترم این روزها تمرین ایستادن می کنه و مرتب عملیات زمین خوری داریم.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

دوش در حلقه ما صحبت گیسوی تو بود

تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرزو مامان آرش

خوب تقصير شماست كه براي بچه موز پاره‌پاره ميخرين ديگه كلي كيف ميكنم از شيرين‌زباني‌هاي ديبا جون. دندون پرند جون هم مبارك

ليلي مامان يونا

قربونش برم من.آخه چرا براش موز و کتاب پاره ميخريد؟الهی بگردم خمير دندون دوست داری عسلکم.مامانش اسفند يادت نره ماشالله چه عزيزه.

مامان نازنين

دندون پرندي مبارك باشه خوب موز پاره پاره نخريد ديگه ببوسشون حسابي . راستي اين دخترك ما هنوز از فكر خاله زيور و خاله سحر بيرون نيومده و هر روز ميپرسه كجان ؟

مامان پرنيان

وااااااااااااااااااااای جيگرتو عسلی مردم از خنده از قسمت خمير دندون .

مامان آرتا

آخه بابا جون چرا واسه بچم موز پاره پاره ميخريد آخه! نگران نباش عزيزم پروژه جديد بنام تمرين ايستادن داره شروع ميشه ديروز از روروکش گرفته بود و روی زانوهاش نشسته بود و خودشو ميکشيد بالا که من رسيدم کم مونده بود با کله بخوره زمين!خدا بدادگانم برساد

ننه گلی

سلام دوستم دندون دختر کوچولو مبارک بالاغيرتا يه کم به خواسته های بچه توجه کنين

بهاره

جیگر این عسل خانومو برم من اسپند فراموش نشه مامانی دندون سوم پرندی جون مباررررررررررک

مامان نيروانا

خب راست ميگه بچه براي چي همش همه چيز پاره پاره براش ميخرين هان؟ دندون پرندي نازنازي هم مبارك