بيل

سلام

چند روز پیش یکی از همکارها در وصف خانم یکی از آقایون همکار به من گفت که خانم این آقا از اون بیلیهاست!!!! من با تجزیه و تحلیلی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که درجه خشونت این خانم ۲ درجه از لنگه کفش به دستها و یک درجه از دسته جارو به دستها بیشتر است و خیلی علاقمند شدم ایشون را ببینم. دیروز بچه ها رو برده بودیم دکتر توی مسیر یک پوستر بود که یک گروه روستایی توی برف داشتند راه می رفتند . دیبا با دیدن این تصویر گفت میرم از توی زیرزمین بیل رو بر می دارم می زنم توی سرشون می کشمشون13.gif35.gif خوب با این وضع حس کردم نیازی نیست که اون خانم محترم یک موجود دکل و تنومند باشه. میتونه یک دختر خانم ظریف و نازنین هم باشه ولی به استفاده از بیل علاقمند باشه.

توی مشهد هم یک شن کش پلاستیکی از اسباب بازی بچه ها پیدا کرده بود و می گفت می خوام با این  محکم بزنم توی سر خاله پسر ( طفلکی خاله پسر 02.gif )

دیروز صبح توی کوچه یک پسر کلاس اولی دیدیم که با اسکورت کامل مامان و مادر بزرگ و خاله داشت می رفت مدرسه و باباجونش هم پشت سرش آب ریخت . از دیروز دیبا به من گیر داده که وقتی بزرگ شدم و اسممو گذاشتی پسر منو ببر مدرسه.  

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

خیز تا از در میخانه گشادی طلبیم

به ره دوست نشینیم و مرادی طلبیم

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يک مامان

عزيز دلم با اين خشونتش.چشم روی ه بذارين ميره دانشگاه

مژگان (مامان آندیا جون)

آخیییییییی. ناز نازی خوشگل چه دست بزنی پیدا کرده خدا به داد مادر شووووور آینده برسه منظورم همون ملخ شماره 5 بود پرندی خانومی چطوره حالا ...

ننه گلی

سلام دوستم اصلا بچه رو درست آموزش نمی دي ها. بهش بگو که دخترای ضعيف از کفگير دخترای قوی بيل و پسرا از زبون کلا استفاده می کنند و کفايت می کنه

فيشو

سلام اووووه خيلی وقت بود اينجا نيومده بودم ها دلم حسابی تنگ شده بود واسه اين دوتا عسل خانوم