بهانه

سلام
خدا رو شکر که امروز هم اول صبح بهانه مناسبی برای گریه و زاری دست دیبا افتاد و روزمون رو حسابی ساخت. براش چند روزی بود که یه بسته مداد رنگی کوچولو گرفته بودم و توی کیفم بود. دیروز که کیف رو بررسی می کرد که یه وقت چیز خلافی نداشته باشم اون رو دید و با پرند مشغول نقاشی شدند. وسط کار هم کار به گیس و گیس کشی رسید و پرند روی صورت دیبا یه خط انداخت. وقتی هم شب دیبا خوابید باباجون کلا مداد رنگیها رو مصادره کرد که این وسیله اصلا خطرناک است. و نتیجه اینکه صبح مراسم وزین آبغوره گیری با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد و بین پدر و دختر حسابی شکرآب شد به نحوی که توی دستشویی دیبا به اطلاع من رسوند که باباجون بهش گفته مسخره و اینهم مثل ابر بهار اشک می ریخت.
دیروز بعد از ظهر به بچه ها گفتم که میریم توی حیاط و بازی می کنیم. کلی خوش گذشت به ویژه که دوچرخه دیبا و سه چرخه ارثی پرند رو هم بردیم و کلی بازی کردند. اون وسطها یه کبوتر طفلکی که نمی دونم کی اذیتش کرده بود اومد داخل پارکینگ و این بچه ها هم کلی ذوق کردند.دیبا گفت این خواهر ماست و پرند هم کلی باهاش صحبت کرد. بعد دیگه با بدبختی تونستیم بریم بالا. پرند هم اصرار که باید خودش از پله ها بالا بره وسط راه برق پله ها خاموش شد و پرند هم داد وبیدادش رفته بود بالا که چرا خاموش شده. بعد هم توی خونه تا باباکانال رو عوض می کرد نعره می زد که چرا کانال عوض شده. تازه به محض اینکه برنامه هم عوض می شد باز اعتراض می کرد. خلاصه باباجون تلویزیونی نگاه کرد که خودش کیف کرد.
خداحافظ   بیاعلی ( یا علی )
فال حافظ امروز
دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد

یاد حریف شهر و رفیق سفر نکرد

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

این بابا جونم که اهههههههههه[عصبانی][عصبانی] بچه ها انگار باید همه اش مطالعه کنن.تازه مسخره هم خودشه و اون دیو خشکسالی و خواهر ناتنی های سیندرلا[عینک][عصبانی] میگم خوب یه خواهر واسه دیبا بیار بچه گناه داره ها.این پرند قلدر خواهر بشو نیست که نیست.

تازه یادم رفت بگم اگه نصفه شب رفته بودی اتاق باباجون میدیدی خودش داره نقاشی میکنه با اونا

ننه گلي

سلام دوستم میبینم که چرچیل شده کلی آتیش به پامی کنی بعدم دعواهارو میذاری باباجون انجام بده[شیطان]اگر یه ذره هم دیباجونم به خودت رفته باشی می تونی راجع به مسخره ای که باباجون بهش گفته شک کنی[نیشخند][عینک]

آمیتیس

سلام . اول اینکه یه اسمتو بگو. اصلا نمیتونم بگم سلام مامان دیبا و پرند فقط به مامان ستاره میتونم بگم مامان ستاره. یه اسم که دیگه این حرفارو نداره[نیشخند] . راستی آقا من هرچی از این بچگی یادم میاد این مامان خانوم حرف نمیزد به بابا یاد میداد اون مثلا با ما دعوا میکرد و غیره. یادش بخیر یه گربه تو پارکینگ بود یه بار دلم سوخت براشون تو لیوان شیر ریختم بردم گذاشتم. هیچی دیگه فکر کنم گربه هه کلی تو دلش بهم فحش داد که تو لیوان براش شیر ریختم نه واقعا کلاس کارو داری ؟؟؟ هیچی دیگه آخرش زد لیوانو انداخت شکست بعدشم شیر که رو زمین ریخته بودو لیس زد .

pardis

[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]