عيد

سلام

دیشب از من پرسید کی عید میشه ؟ منهم با استفاده از رویدادهای ملموس بهش گفتم تولد باباجون ( آبان ) که گذشت . تولد پرند  ( آذر ) هم که گرفتیم بعدش تولد دیبا ( بهمن ) رو بگیریم بعدش عید میشه . خودش تصحیح کرد تولد باباجون - تولد پرندی - تولد دیبا - تولد مامان بعدش عید میاد. من گفتم نه تولد مامان و پرندی با هم یکی است . گفت نه من می خواهم که تولد من با تو یکی باشه !!!!!!! ( من خیلی سعی کردم بین بچه ها تبعیض قائل نشم. حالا کسی توی ثبت احوال آشنا نداره که تاریخ تولد باباجون و دیبا رو یکی کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

خاله کوچیکه به من گفت که براساس مستندات کاملا علمی مامانهای مهربون چاق هستند. حالا علت چاقی من معلوم شد. دیگه رژیم بی رژیم 04.gif

یک سری کتاب براش گرفتم که هر کتاب یک مجموعه برچسب هم داره و باید این برچسبها رو توی صفحات کتاب چسبوند. دیبا از این کار خیلی خوشش اومده و به نظرش خیلی هم کار جدی است و موقع کار کردن کلی با پرند هم درگیر میشه که چرا حواسش رو پرت میکنه . دیشب تا ساعت ۵/۱۱ مشغول کار بودیم و بعد با بدبختی راضی شد که بخوابه . منهم در حالت کاملا لهیده و مچاله تونستم بخوابم.  امروز اینجوری 37.gif هستم و به محض رسیدن دیدم که باید یک گزارش عملکرد سال گذشته رو آماده کنم.  خدایا چه روز خوبیه امروز !!!!!!!!

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

اگر به کوی تو باشد مرا مجال وصول

رسد به دولت وصلت نوای من به اصول 

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

فکر کنم منم خاله مهربونی باشم

مامان فاطمه زهرا

سلاااااااااااام......خوبين شماها؟؟؟؟؟چه تا پست عقب موندماشرمنده ميشويم....... اين ديبای گل ما ماشاله هزار ماشاله خيلی باهوش تشريف داره مامانی جون......خيلی براش اسفند دود ن..البته برای خودتون بيشتر که اين همه تند تند به روز ميشين پیشاپیش تولداتون هم مبارک

پرستووو

معلوم بود که شما مامان مهربون هستين

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان اول - افسانه غورباقه طلایی" به روز شد.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.