ما چقدر خوبیم

سلام

فعالیتهای این مدت خیلی متنوع بود. چکاپ دندانپزشکی و رشد انجام شد. خوشبختانه ورزشهای اخیر روی روند افزایش وزن اثر خوبی گذاشته بود و ما در مطب دکتر بسیار سربلند بودیم. پرند یک بازدید از شهرک ترافیک داشت و روز بعدش هم به دلیل اینکه گزارش کاملی از بازدید تهیه کرده بود سر صف معرفی شد و حسابی خوشحال شد. دیبا در آزمون ت.یمز شرکت کرد و رتبه اش رضایت بخش بود. روز 16 دی ماه هم مگنولیا، اولین دختر عمو به دنیا اومد و حالا بچه ها منتظر هستند که بریم مشهد و از نزدیک خانم کوچولو رو زیارت کنند. فعلا برنامه ورزش و موسیقی به شدت دنبال میشه. یه کلاس والیبال نزدیک خونه پیدا کردند و اصرار داشتند که حتما والیبال هم ثبت نام بشوند که دیگر دیدم خودم واقعا کشش این همه رفت و آمد را ندارم و فعلا بیخیال شدیم. 

یک جلسه هم با معلم پرند داشتیم که برخورد مامانهای بچه ها بسیار عالی!!!!‌بود. من فکر کردم به خاطر همون جریان و.ایبر هست ولی یکی از دوستان یواشکی توضیح داد که چون بچه های ما برای انجام طرح ج.ابر انتخاب شدند مغضوب شدیم. خدایا آن را که عقل ندادی چه دادی؟؟؟؟؟؟؟!!!!

در راستای فیلمهای مختلفی که اخیرا درخصوص کودک آزاری!!! در فضاهای مجازی منتشر شد توی جلسه انجمن قرار شد که یکی از این فبلمها که ملایمتر از بقیه بود برای بچه ها پخش بشه و توضیحات محدودی داده بشه. سه شنبه این فیلم برای کلاس دیبا پخش شد و مدیر مدرسه هم توضیحاتی در این مورد و در خصوص ب.لوغ برایشون داد. دیبا هم توی ماشین برای من توضیح داد. پرند حسابی درگیر شده بود که حالا اگر رفتیم آرایشگاه خانم آرایشگر موهامون رو خواست کوتاه کنه چی؟ بهش اجازه بدیم دست بزنه بهمون یا نه؟؟؟؟ برایش توضیح دادم که کسی کاری کرد و گفت به کسی نگو قطعا یک مورد خلاف هست و باید به من خبر بدی. بعد میگه اگه کیانا مداد جدیدش را به من نشون داد و  نخواست که به کیمیا نشون بده و به من گفت بهش نگو چکار کنم؟؟؟؟؟؟ دیگه فقط ازش خواهش کردم اصلاعاتش رو در خصوص موارد فوق در اختیار بقیه بچه ها نگذاره و اینها یک سری رازهای خانواده خودمون هست. و به هر بچه ای مامانش باید توضیح بده. باشد که رستگار شویم!!!!!

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

ستاره ای بدرخشید و  ماه مجلس شد

دل رمیده ما را انیس و مونس شد

/ 3 نظر / 36 بازدید
مهشيد

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

سارا

سلام سلام مامانی مهربون و دیبا و پرند نارنازی. وای باورم نمیشه بچه ها انقدر بزرگ شدند. همچنان از حاضر جوابیشون و هوش بالاشون کیف میکنم. همینجوری پستهای قدیمی رو خوندم که دیدم رسیدم به عید. دلم براتون تنگ شده بود. ایشالا خوب و خوش و سلامت باشید دوست نازنینم. بووووووس

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام دوست من مبارک باشه انتخاب جابر حالا حالاها درگیر سوالی خودت را اماده کن ما رو هم ببرین روی ماه دختر عمو را ببینیم میشه؟ لطفا؟ برا رستگاری مادران هم دعا می کنیم انشالله