سرباز

سلام

دیروز دیبا با دو ظرف سالاد اولویه کاملا دست ساز اومد خونه. روش کار به این ترتیب بوده که ۶ تا چیزی ریختن توی سالاد. اول سیب زمینی رو با چاقو له و نورده !!!! کردن و بعد خیارشور - بعد تخم مرغ ، بعد مرغ، بعدتر نخود فرنگی و آخر سس اضافه کردن.  چون دیروز ۵ از شرکت رفتم بیرون ( نه اینکه ساعت کاری ما تا سه و نیم هست برای همین ) و چون دیبا کلاس داشت سعی کردم بهترین مسیر رو برم که توی ترافیک نمونم . ساعت ١٠ دقیقه به ۶ رسیدم خونه و دوباره با دیبا دویدیم به سمت کلاس موسیقی . خدا رو شکر فقط یک ربع توی ترافیک بودیم. ( فاصله واقعی خونه ما تا کلاس ١١ کوچه هست در روز عادی ٣ دقیقه زمان می بره!!!) ) وقتی رسیدیم خونه پرند که کلی پشت سرمون گریه کرده بود خوابش برد. منهم برای خودم و دیبا لقمه اولویه گرفتم و درنتیجه خیلی بهم  مزه داد. پرند هم ساعت ۴ صبح از خواب بیدار شد و دیگه خوابش نبرد و نصف شبی کلی با هم گپ زدیم.

توی کلاس موسیقی دیبا ٢ تا رقیب پیدا کرده که بعد از دیبا میان (سیستم این کلاس به این ترتیبه که هر بچه ٢٠ دقیقه با استاد خصوصی کار می کنه از این جهت خیلی می پسندمش) . دیبا چون حدود ٩ ماه وقفه داشته کلی عقب مونده و حالا داره به کوب خودش رو اماده می کنه . برام خیلی جالبه که مرتب از استاد هم می پرسه که من الان به سپهر رسیدم ؟ یا اینکه آندیا اینها رو زده؟ با این وضع فکر کنم خیلی زودتر راه بیفته. البته پرند هم که به شیوه پیام نور داره موسیقی یاد میگیره پیشرفتش خوب بوده.

دیبا دیروز گفت که هیراد خیلی قوی هست و توی ووشو همه پسرها رو شکست داده  و می خوام بهش بگم که وقتی بزرگ شد بره سرباز بشه!!!!. ( به نظر شما هم تفاهم اصله .شغل خیلی مهم نیست . نه؟؟؟؟)

برنامه امروز هم درست کردن پاپ کورن هست.  

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

یاری اندرکس نمی بینیم یاران را چه شد

دوستی کی اخر آمد دوستداران را چه شد

/ 24 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان اشکان

خوش بحال شماهای که دختر داراین [قلب]جیگرشونو برم که اینقدر خوش زبون ماهند[ماچ]

مامانشون

سلام دوستان عزیزم. بنظر منم تفاهم مهمتره[قهقهه]

مهتاب

عزیزززززززززم...این اقا هیراد هم تا می تونه داره دلبری می کنه ها... سربازی مگه چشه مامان خانم. پسر باید بره سربازی که مرد زندگی شه ... عشق خاله عاقله.. این شیوه پیام نور خیلی بانمک بود.. عزیزم پرند کوچولوهه هنوز... مامان خانومی خصوصی دارین

یک خانوم پرنیان

سرباز هم خوبه ..اگه تا اونا بزرگ شن..سربازی هم گیرشون بیاد..با این روند تولید شغل تو اینجا...

سوری مامان عسل

سلام خانومي. اين قندعسل ها رو يه عالم دوست دارم و مي بوسممممممممممممممم[ماچ][بغل]

مامان نگار

hلویه نوش جونتون عزیزم ایشالا که دیبا جون هم زودتر برسه به بقیه دوستاش منم موافقم مهم تفاهمه [قلب]

فلفل بانو

پس اولین دست پخت دخترت رو نوش جان کردی. دیبا کی کنسرت اجرا می کنه [قلب]

سمیه

میبینم که دستپخت دختر بهت مزه داده اساسی انشاالله همیشه شاد باشید

ح.ع

وب جالبی دارید من هم منتظر این نعمت خدایی (فرزند )هستم .برام دعا کنید.[ناراحت]