خدا برای کسی بد نياره

سلام

دیروز مثل یک خانم خوب داشتم توی شرکت کار می کردم که یکباره تلفنم زنگ خورد و خاله زیور گفت پرند حالش خوب نیست خودت رو برسون. منهم از شدت حول ماشین برنداشتم و سریع پریدم توی آژانس و دوان دوان پرند را برداشتم و بردم بیمارستان کودکان . حسابی بی حال بود تبش حدود ۵/۳۸ بود و گلاب به روتون شده بود بالا هم آورده بود. من خودم کلی حالم بد بود اونجا هم مقادیر متنابهی کودک بودند که به شرایط پرند مبتلا شده بودند و خانم دکتر کشیک هم به سرعت بچه ها رو بستری می کرد. به پرند یک آمپول ب ۶ تزریق کردند و ما هم یک ساعت بودیم خدا رو شکر دیگه بالا نیاورد و اسهالش هم خوب شد. ولی همچنان تب داشت و خیلی بیحال بود. منهم امروز باید ۲ تا کار تحویل می دادم مواد لازم رو روی فلش منتقل کردم و از ساعت ۱۰ شب نشستم به کار تا ۱۲ جمع کردم و برای همکارهام میل کردم که امروز رو توی خونه بمونم. ساعت ۵ صبح با ضربات پرند از خواب بیدار شدم که شادمان و سرحال حوصله اش سر رفته بود که من خوابم . دیگه با هم بازی کردیم و صبح هم دیدم خوب شده و تبش قطع شده فرستادمش مهد. امیدوارم دیگه مشکلی نداشته باشه.

دیروز دیبا کلی پیش خاله زیور درد دل کرده بود که مامانم منو دوست نداره و فقط پرند رو دوست داره  و با اون بازی می کنه. نمی دونم چرا ناراحت شده بود.

داشتم اطلاعات عمومی اش رو بالا می بردم بهش گفتم باباجون استاد دانشگاهه اونجا به بچه ها درس میده. حالا فکر می کنی مامان چکاره است ؟ بدون تامل گفت مامان هم استاد شرکته . توی شرکت به همکارهاش درس میده !!!!!!!!!!!!!

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

دوش با من گفت پنهان  کاردانی نیز هوش

کز شما پنهان نشاید کرد سر می فروش

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی

يکی بود يکی نبود.يه روز يه دختری بود که مامان و باباش دوستش نداشتن.دختره مث بقيه بچه ها بزرگ شد .مث بقيه مدرسه رفت.مث بقيه خانوم شد.فقط يه فرقی با بقيه داشت.ميدونی اون فرق چی بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سمیه مامان ایلیا

الهی آخی ! بازم خدا رو شکر که زودی حالش خوب شده . تولد همه اونايی که پايين نوشتی هم مبارک باشه .

مامان رادين

در مورد پرندی عزیزم امیدوارم خیلی زود خوب خوب بشه اما در خصوص دیبای گلم کاملا حق داره. چرا که در تولد رارایی این پرند خوشکل ناز نازی از بغی مامانی اصلا پایین نیامد تا یک کم مامانی با دیبا بازی کنه یا حتی بتونه به اون توجه کنه. من تجربه دوفرزندی ندارم اما با وجودیکه پرند توی سن خاصیه و به توجه زیادی نیاز داره اما گاهی باید سرگرم باشه تا مامان با دیبایی چند ساعتی تنها و بدون دغدغه پرندی وقت بگذرونه

مامان آرتا

الهی بميرم!‌چی کشيدی!‌تو رو خدا به ديبا زياد برس‌!تا احساس خلا نکنه !‌چون اگه پرند نبود خيلی کوچيکتر ميديدينش!‌حالا با وجود پرند به نظرتون بزرگتر مياد

مامان نيروانا

واي چقدر مناراحت شدم ياد خودم افتادم كه يه ماه پيش چه حالي داشتم وقتي نيروانا مريض شد خدارو شكر كه خوب شد و چقدر رفتم توي فكر كه ديبا يه همچين حسي بهش دست داده چقدر كارت سخت شده ديگه نه؟

مريم مامان مهديار کوچولو

سلام خانمی ايشالا که بلا دوره و پرندی سر حال بشه زياد غصه نخور. به ديبا هم بگو من هم توی شرکت استادین هم توی وبلاگ استاد دوستانی مثل من هستين

مامان آرتا

ای جون دلم مريض نشه اون نازنازی ما خدارو شکر که زود روبه راه شد

پرستووو

اخی پرنديييی جون به ديبا بگين يکی اينجا هست اسمش پرستوه هميشه فکر ميکنه مامانت داره همش با تو بازی ميکنه تا پرند !! تورو خدا منو حلق آويز نکينياااا مگه اصلا مامانا فرق ميذارن بين بچه هاشون! وا خدا مرگم!