عيد فطر مبارک

سلام

عید فطر مبارک.

این چند رو زتعطیلی ما کلی تونستیم به کارهای عقب افتاده برسیم. دخترهامون هم حسابی کیف کردند بطوری که امروز پرند خانم از بغلم جدا نمی شد و با گریه و زاری رفت مهد. دیبا جون هم سنگ تمام گذاشت و تا توانست شرارت کرد. یک پارچه انداخته بود روی سرش و به پرند می گفت من کو أم.

ماست و نوشابه توی خونه ما جایزه است و وقتی غذاشو بخوره بهش میدیم. حالا در نظر بگیرین که ما مهمون داشتیم به محض اینکه دستش به ماست رفت دیبا نعره زد همشو نخور جایزه منه 09.gif 

امروز صبح دخترم سارافون پوشید با کاپشن و جوراب کوتاه و بالاخره با تهدید و خواهش و رشوه تونستم قانعش کنم جوراب شلواری بپوشه .

برای پرند یک شلوار گرفته بودم به نظرم کوچک بود ۵ شنبه با دیبا رفتیم که عوضش کنیم. توی فروشگاه دیبا یک کلاه مشکی کاملا پسرونه دید و اصرار که من همینو می خواهم. فروشنده بیچاره مثل اسپایدرمن از در و دیوار مغازه بالا رفت و حدود ۵ تا کلاه دخترونه فوق العاده شیک برامون آورد ولی دیبا همچنان اصرار که من همینو می خواهم. ما هم راضی شدیم و براش گرفتیم . وقتی اومد بیرون گفت این مثل کلاه ایرجه ( شیطون ترین پسر کلاس که دستش توی گچ است ). و بعد هم آقای پلیس شد و کلی به ما کامنت داد.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست

پیرهن چاک و غزلخوان و صراحی در دست 

/ 21 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرستووو

وااااای به مهمون گفت ... من کوامش هم باهال بوداااا عکس بذارين دييييييگه

ليلي مامان يونا

لاست ميگی.پس به بابا سعيد بگم انتکالی بگيله تهلان که هل لوز با هم بليم پالکبوس بوس

يونا

مامان ليلی از بی خوابی و خستگی و سرما خوردگی بی حواس شده

سمیه مامان ایلیا

اینقدر خوشم میاد دختربچه ها تو پاییز و زمستون جوراب شلواری با کاپشن می پوشن. خیلی بامزه میشن .

مريم

پس شما هم برای غذا خوردن بچه ها جايزه تعيين کردين جايزه دخمل ما کارتونه