الاغ

سلام
چند شب قبل دیبا به من می گفت که مامان من توی اتاقم نمیرم چون تاریکه و الاغه میاد و دماغ منو گاز میگیره !!!!! پرسیدم الاغه کجاست ؟ گفت توی قصه تاتر عروسکی ( ظاهراٌ توی مهدشون دیده بوده ) . این موضوع ادامه داشت و توی هیچ فضای تاریکی نمی رفت که الاغه یه وقت نیاد. منهم دیدم که اوضاعش خرابه گفتم نگران نباش من فردا که برم شرکت میرم و در تاتر عروسکی رو قفل می کنم که دیگه الاغه نتونه بیاد. خلاصه مشکل به خیر و خوشی فیصله یافت و حالش خوب شد. دیروز رفته بودیم بیرون و دیبا باز اصرار که نای نای بگذار. ضبط ماشین من آخرین مدل تکنولوژیه و فقط کاستهای بسیار آنتیکی می خوره . از شانسم کاست کلاه قرمزی و پسر خاله رو گذاشتم اونجا که میگه سلام الاغ عزیز حالت چطوره ؟ دیبا گفت مامان الاغه که باز اومده مگه درشو قفل نکرده بودی ؟ و خلاصه روز از نو و روزی از نو .
دیروز یه جا رفته بودیم که یه دختر همسن و سال دیبا داشتند. این دختر ناناز از وقتی که ما رفتیم تا اومدیم یه ضرب بغل مامانش بود. دیبا هم توی خونه شون گشتی زد و اومد گفت به به چه اتاق قشنگی داری ! چقدر تختتت قشنگه. بیچاره اون دختر کوچولو حس می کرد که یک اشغالگر اومده و الان تمام زندگیشو به تاراج می بره .اما رفتار دیبا برام جالب بود که اینقدر بدون خجالت بود. 
پرندی به تازگی یاد گرفته که از مبلها بالا بره و بعد هم اون بالا حسابی بپر بپر میکنه. یه کار دیبا می کرد که می اومد روی زانوی من می ایستاد می پرید منهم همیشه بهش تذکر می دادم که مامان من ورزش کردم و زانوهام درد میکنه. حالا پرندی هم یاد گرفته و وقتی میاد اون بالا دیبا سریع تذکر میده که مامان بهش بگو که پاهات درد میکنه. و لحظات جالب موقع نماز خوندن است که هر دوتا همزمان روی پاها می پرند. خدایا خودت نماز خوندن منو قبول کن.
خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )
فال حافظ امروز
آن پیک نامور که رسید از دیار دوست

آورد حرز جان زخط مشکبار دوست

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان نازنین

این جریان ازدواجش خیلی باحال بود [ماچ][ماچ][ماچ][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]ببین من واقعا" باور دارم دیبا یه نابغه به تمام معناست [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]روابطش با بقیه بچه ها هم عالیه فکر کنم اون دختر نازنازیه که همه ش بغل مامانش بوده احتمالا" ما بودیم نه ؟[عینک][چشمک]تازه ما که هنور لباس نخریدیم چرا تبریک گفتی ؟[گریه][گریه][گریه][گریه]

سحر مامان کیارش

[خنده][خنده][خنده]خب بچه نگران دماغشه[شوخی].ببوس وروجک های شیطونت رو[ماچ][قلب][گل][خداحافظ]

لیلی مامان یونا

من بیام این الاغه رو بکشم که دخترگلمو اذیت کرده. خاله مطمعن باش الاغه شما وروجکا رو ببینه میترسه[نیشخند] بوس بوس

پروانه

سلام [نیشخند] من اومدم [زبان]

ننه گلي

سلام دوستم بیا بریم تئاتر مهمان ناخونده تاکلا تکلیف الاغه رو یکسره کنیم. اون بچه که بغل مامانش بود پتانسیل ایجاد یک حماس رو داره اشغال گرا خونشونو خریدین؟

مزدا

خوندن مطلب جدید وبلاگم رو به مامان و باباهای زیر 30 سال توصیه نمی‌کنم. اگر هم خوندین، تو رو خدا به بابا و مامان چیزی نگیدا وگرنه پوستم رو قلفتی می‌کنن!!!!

پرستووو

[ماچ][ماچ]دیبا جونی مامان انگار با من قهر شدن؟[ناراحت] الاغ که سهله [نیشخند] دایناسورم نمیتونه دیبای ما رو بترسونه[زبان][ماچ][زبان] ... حالا دوست جون دیبا به شوخی میگه [چشمک] شما چرا باور میکنین؟[نیشخند][نیشخند]

الهام

ای جووووونم ...نشد ما بیایم اینجا و اشکمون در نیاد[خنده][خنده][خنده][خنده][خنده][خنده]