مامان بد

سلام

من یه مدته که می خواهم شیشه رو از دیبا بگیرم. شبها و صبحها توی ماشین حسابی با شیشه زندگی میکنه. پریروز یه فرصت خوبی ایجاد شد و توی مهد هم خاله زیور کمی تا قسمتی باهاش ابری شده بود و به نظرم موقع خوبی بود. پریشب بهش شیشه ندادم و تقریبا پاهام از کار افتاد و برای تمام اجزای اتاقش تا حتی پارچه ای که پشت در می اندازیم که سرما نیاد داخل اتاق هم قصه گفتم تا خوابش برد. دیروز صبح که می خواستیم بریم بیرون براش چای نبات رو توی لیوانش ریختم و اومدم بیرون اونهم بنای گریه رو گذاشت و باباجون که نهایت لطف و مهربانی است و ناخواسته استعداد خاصی هم در امر ضایع کردن داره دوید و براش شیشه شو آورد و منهم مفتخر به دریافت اسامی ویژه مامان بد و بی تربیت شدم   12.gif.

دیشب دوباره با چند تا کتاب جدید سر و ته قضیه رو هم آوردم اما صبح به هیچ عنوان زیر بار نرفت و در آخر هم در جواب من که شیشه بخوری همه میگن تو کوچولو هستی و باید بری کلاس خاله زیور. دیگه هم عمو قصه و عمو بهرام نمی ری. گفت من عمو بهرام نمیرم ولی شیشه مو بهم بده 20.gif.

 هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم .

دیروز گفت دهنت درد نمیکنه ؟؟ یادم بود که یه جا بهش گفتم و لی نمی دونستم کجا !! گفتم نه خوبم . بعد بادکنکش رو آورد و گفت پس این رو برام باد کن ( حالا یادم اومد چند روز قبل دوتایی اومده بودند و  این بادکنک رو می دادند تا باد می کردم بدون بستن درش از من می گرفتن و رهاش می کردند و هر هر می خندیدند ).

خداحافظ   بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

دل و دینم بشد و دلبر به ملامت برخاست

گفت با ما منشین کزتو سلامت برخاست

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان آرتا

دوستی خاله خرسه ميشه گفت به اين عمل تا حدی نا مانوس بابائی؟؟؟؟؟؟ يه چيزی مثل استامينفون بزن به شيشه اش!‌يه جورب بد مزه اش کن ببينن ميشه؟

مامان رادين

چرا همه مخالفها کامنت ميگذارن؟!!! طبق تحقيقات اينجانب تا ۵ سالگی خوردن شير با شيشه تاثيری روی فرم دهان و دندان بچه ها ندارد (يعنی داره ولی بر ميگرده) پس دوست جون٬ مامان خوبی باش و بگذار با شيشه بخوره. بعد هم مگه طفلکی چند سالشه که ضربتی اقدام کرديد و انتظار موفقيت هم داريد. اول براش از اين شيشه ها که سر شيشه ندارند و جينگولی هستند بگيريد. دکتر رادين گفت می شه سر شيشه رو هم انقدر گشاد کرد که مثل ابشار بشه و بچه کم کم خودش اون رو کنار بگذاره. ولی در هر صورت اين روند بين ۲ هفته تا يکماه بايد طول بکشه نه يک شبه

ننه گلی

سلام دوست بی تربيتم دستت درد نکنه وقتی هنوز خانوادگی توافق نداريد برای چی اقدام می کنی؟ هنوز ياد نگرفتی استراتژی بايد تو عمق سازمان نفوذ کنه تا نتيجه بگيری؟ حالا گذشته از اينا چرا اصرار داری که اين بچه رو انيقدر اذيت می کنی؟ به نظرم برنامه بريز از دوتاشون يه جا شيشه رو بگير!

بهاره

سلام الهی... بچه ها وقتی این جور پروژه هاشون شروع میشه خیلی طفلونکی میشن من یکی که عااااااااااشق این 2 تا خواهر نازنازی ام هزااااااااااااااااار ماشالله به هر

پرستووو

نه شما مامان خوبی هستين فعلا موقعيت اينطوری شده اميدوارم هر چی سريعتر به نتيجه ای که لازمه برسين

مامان اكرم

سلام اگه راه حل شيشه رو پيدا كردي به من هم خبر بده خانوم طلاها رو ببوس