زندگی خیلی خوبه چونکه خدا تو رو داده

سلام

آورده دنیا یه دونه اون یه دونه پیش منه

                                             خدا فرشته ها شو که نمی سپره دست همه

10 سالگی دیبای عزیز رو در حالی جشن می گیریم که  روز به روز عاقلتر و پر انرژی تر در کنار ماست. همدم ما و مراقب خواهر کوچولوش هست و با خنده ها و موفقیتهاش بهمون انرژی مضاعف میده. شاد باشی همیشه دختر گلم.

دیبا این هفته همچنان سر کلاس موسیقی و کاراته نتونست تمرین کنه. امیدوارم زودتر دستش خوب بشه تا بتونه برای جشنهای این چند روز توی مدرسه ساز بزنه.

پرند هم به خوبی مشغوله و داره پیش میره. این هفته تولد کیمیای عزیز رفتیم که خیلی بهمون خوش گذشت. یه تاتر هم با خاله لیلا و نارگل و نگار و آذر جون رفتیم به نام آهای تو دیگه کی هستی که اونهم خوب بود به ویژه در بخش بازی در داخل پارک ل.اله که حسابی خوش گذشت. جلسات مدرسه هم به راه بود. پارک رفتن با آناهید جون هم که از اون برنامه هایی هست که همیشه با استقبال شدید روبه رو میشه.

دیبا میگه معلم فارسی گفته تو بین نوادر هستی اینقدر سریع درسها رو یاد میگیری و اینقدر کثیف و بد خط !!! می نویسی واقعا شاهکار هستی. تا اومدم نصیحت کنم گفت مامااااااااااااااااان!!!!!

دستمو با اتو سوزوندم. پرند اومده میگه میدونی چرا دستت سوخته؟ میگم نه. میگه از بس چاقی!!!!!!! سوختگی دستو بی خیال با دل سوخته ام چکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!

پرند یک دوست ک.لیمی داره و به این نتیجه رسیده که اونها خیلی خوب هستند چون توی هفته قران و هدیه های آسمانی نمی خونند و فقط جمعه ها میره کلاس اختصاصی. ضمنا کتابشون هم به زبان عربی نوشته نشده و به راحتی میشه خوندش. دیبا هم معتقده م.سیحیت خیلی خوبه چون نیاز به گذاشتن حجاب نیست ولی بهش گفتم اینطوری نیست ر.اهبه ها رو ببین که چقدر حجاب شدید دارند پس زیاد به این برتری فکر نکن. فعلا هر دو به شدت مشغول تحقیق بر روی ایادین مختلف هستند قرار شده تا 15 سالگی تحقیق کنند و در نهایت تصمیم بگیرند که چه دینی بگیرند. هر روز هم نتایج تحقیقاتشون رو اعلام می کنند.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر

بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر

/ 13 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها

تولد دختر گلت مبارك

پریسا مامی نازنین

تولد دیبای گلم مبارک باشه انشاللله 120 ساله بشه کنار خواهر نازش و مادر و پدر مهربونش

پریسا مامی نازنین

راستی این جریان انتخاب دین خیلی جالبه . آدم نمی دونه چی باید جواب بچه ها رو بده

sara

tavalode diba golam mobarak.

نسیم

دین رو نمیتونن تغییر بدن. اعدامشون می کنن.

نسیم

تولد دیبا مبارک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][زبان][خنده][شوخی][پلک][نیشخند][عینک][چشمک][خجالت][قلب][لبخند]

الهام مامان دل آرام

خیلی کار سختی رو شروع کردن هم برای خودشون و هم شما به چالش کشیده شدن اعتقادات از این سن که هنوز تفکر انتزاعی شکل نگرفته خیلی می تونه آسیب بزنه [ناراحت]

پرند

سلام از وبلاگتون خيلى خوشم اومد منم اسمم "پرند" ايشالا پرندجون و ديبا عزيزم هميشه موفق باشن

مهنا

سی دی های صوتی ( کتاب گویا) شرکت نشر فناوران روز، ترجمه شده از بهترین و به روز ترین آثار کودکان برای فرصت محدودی بانازلترین قیمت عرضه میگردد. www.nfrco.blogfa.com آقای ایرانی: 09123956383