تا تو رو دارم حس می کنم دنیا تو دستامه

سلام

این هفته بیشتر وقت بچه ها صرف اماده شدن برای جشنهای این ایام بود. دیبا دیروز جشن داشت. باید ر.قص ب.اب.ا ک.رم رو با یکی دیگه از بچه ها اجرا می کرد و تنبک هم می زد. که خدا رو شکر به خوبی از پس این موضوع بر اومده بود. پرند هم سه شنبه برنامه داره که کارگردان برنامه هست و تنبک هم می زنه و کلا خیلی سرش شلوغه!!!!!

با معلم  بخش زبان پرند هم جلسه داشتم که  ازش خیلی راضی بود. امروز هم با معلم دیبا جلسه دارم که خدا به خیر بگذرونه!!! البته از وقتی که بهش گفتم برای اینکه بتونه در صحنه های بین المللی حضور داشته باشه باید به زبان انگلیسی مسلط باشه با علاقه بیشتری کار رو دنبال می کنه.

دیروز در حین جشن، دیبا لوح تقدیر گرفته بود. به خاطر اینکه در آزمون م.رات در سطح مدرسه دوم شده بود. ضمنا یک پوستر هم برای درس اجتماعی آمده کرد با عنوان باغ زعفران که واقعا برایش زحمت کشید.

باباجون یک فلش برای من آورده بود . پرند گفت که باید برای خودش باشه چون به حداقل 8 گیگ فلش نیاز داره.  بعد بابا جون بهش گفت اینکه چیزی نیست من یک فلش دارم که 100 گیگ هست. پرند گفت اون فلش نیست بابا . اسم اون هارده!!!!!!

رفتیم برای پرند mp3 بگیریم. اون وسط با من بحث می کنه که 8 گیگ کم هست. فروشنده بهش گفت که می تونی حافظه هم اضافه کنی. اومدیم خونه و کلی فعالیت کرد و موسیقی رویش ریخت. در نهایت بهش میگم چند تا آهنگ ریختی میگه 8 تا !!!!!! حالا فعلا کلی سرخوشه .

صبح به سختی بیدار شدم و داشتم به ضرب قهوه خودم را سرحال می کردم. دیبا اومده میگه مامان تاثیری که سیب داره قهوه اصلا نداره!!!!!!

خودم نوشت: برخلاف اینکه همیشه فکر می کردم خیلی بچه ها را برای درس خوندن تحت فشار نگذارم ولی اون لوح تقدیر دیروز خیلی بهم چسبید.

/ 5 نظر / 53 بازدید
نسیم

آفرین به اینا که اینقدر درس میخونن [زبان][نیشخند][نیشخند][نیشخند][قلب] راستی فال حافظ هم ننوشتینا [شوخی][زبان][شوخی][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

رها

خيلي خوشحال شدم ايشالله كه همينطور مدارج علمي را برن بالا و بالاتر

رها

http://golmaryam.wordpress.com/

رها

خيلي خوشحال شدم ايشالله كه مدارج علمي را بالا و بالاتر برند

daisy

کارگردانی پرند باید حسابی دیدنی باشه[قلب][نیشخند]