مرغ

سلام

دیشب دیبا رو گرفته بودم توی بغلم و می بوسیدم. بعد بهش گفتم  مدیر مهدتون گفته که برای جشن باید تپل باشی تا بتونی نمایشت رو اجرا کنی.ببین ولی تو الان فقط استخون هستی . بعد دیبا با تعجب گفت یعنی هیچی مرغ ندارم ( کنایه از گوشت بود )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باباجون آخر هفته تهران نبود. پرند ساعت ۴ صبح بیدار شد و اولین حرفی که زد این بود ابروز (امروز) بابا میاد ؟؟؟؟؟ گفتم آره و بعد بیدار موند تا باباجون ساعت ۶ صبح رسید خونه .

بعد از اینکه عملیات نقاشیشون تمام شد بردمشون حمام و به شدت سابیدمشون تا اثرات رنگ از روی دستها و پاهاشون پاک شد. بعد که اومدند بیرون خودکار برداشتند و مشغول نقاشی کردن بر روی دستهاشون شدند. خاله به من گفت یه چیزی بهشون بگو. منهم یه تشر حسابی بهشون زدم. دیبا درجا رنگش شد گچ دیوار. پرند به خاله گفت که مامان منو دعوا کرد. دیبا بهش گفت خوب مامان من رو هم دعوا کرد ولی ببین که من نترسیدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقاشی خواهرانه

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما

چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

/ 8 نظر / 5 بازدید
الهام مامان دل آرام

الهیییییییییییی باب خونتون یه پارک کامله ها... خوش به حال بچه ها... وای که این نقاشی کردن و کثیف کاری کفر منو در میاره... ببوسشون

سحر مامان كيارش

سلام عزيزم[گل] الهي بميرم بچه هيچي مرغ نداره[چشمک][خنده][خنده][خنده][خنده]ببوسشون[ماچ][قلب][خداحافظ]

مريم نظري

سلام خانومی به قول یکی از دوستام واقعا به حالت غبطه می خورم کاشکی یه کم از مدیریت و خانوم بودنت رو به ما هم یاد می دادی بیا خونمون یه آموزش برای من بذار[قلب][قلب][ماچ][ماچ][گل]

مريم مامان مهدیار

من نمی دونم چرا بالای کامنام مریم نظری نوشته می شه

شيرين

روحيه عاليه ( به سبك تشويق فوتبالي بخونيد) منظورم ديبا هست كه خودشو از تك و تا نمي اندازه.

سارا

[نیشخند] قربون اون جوجه استخونی برم که هیچی مرغ نداره[نیشخند][قلب][بغل] مرسی برای تبریکتون[ماچ][قلب] ضمنا چه کار خوبی میکنی اعظم جون که این پستهای اخیر رو مزین به عکس این شیطونکها میکنی. من که کیف میکنم[ماچ][پلک] عروسکها رو ببوس از طرف من.

مامانی وروجک

سلام [خنده] جیگر این جوجه را بخورم! یک نیشگون از طرف من از این مرغ های لپش بگیر[چشمک][قلب]

پرستووو

[قهقهه][قهقهه]مرغ ... آخه مامان مهربون یهو چه جوری تشر زدین بچه ها اینطوری شدن [نیشخند]