چه طوری حال مامان رو بگیریم!!!

سلام

شب اول که رسیدیم شمال، توی رستوران نشستیم و برای اولین بار خانواده دوست باباجون رو دیدیم. پرند پرسید غذا چی داریم؟ گفتم سوپ. بلند داد زد دیبا جونمی جون سوپ داریم شام!!!!!!!!!!!!!!١خجالت یه لبخند تحویل گرفتیم. بعد دیبا تا غذا رو دید گفت مامان من سوپ نمی خورم به من از این ناگتها بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!( شنیسل بودخجالتخجالت ) لازم به توضیح هم نیست که بعد از اینهمه رسوا بازی و آبرو ریزی هرکدوم در حد اپسیلون غذا خوردند. بعد من داشتم به بچه دوستمون نگاه می کردم که با مامانش سر خوردن فلفل سبزهای تزئینی گوشه ظرف چونه می زد چیزی که اصولا برای ما تعریف نشده چون ما هیچ وقت به اونجاها نمی رسیم. حداکثر ٢ تا دونه سیب زمینی رو بخورند.

صبح پرند بیدار شد و گفت مامان چرا اینجا آشپزخونه نداره. گفتم چرا داره چیزی می خواهی ؟ گفت آره برو برای من سوپ بیار. گفتم بریم صبحونه بخوریم. در برابر دیدگان حیرت زده من، پرند و دیبا هرکدوم یه تخم مرغ آب پز خوردند و فکر کنم تا شب گرفتشون چون دیگه ناهار و شام نخوردند. سر ناهار پرند نعره می زد به من پلو با ماست نده. دیبا می گفت چرا پلو بدون ماست می دی به من ؟؟ البته نه به این ملایمی در کل سالن انعکاس داشت.بعد هم هر کدوم یه تکه نون گرفتند دستشون و گاز می زدند. ما هم که دم به دقیقه یکی می اومد سر میزمون که از باباجون یا دوستشون تشکر کنند و شماره تماس بگیرند. با این بچه های نجیب مردیم از خجالت. خجالتفکر کنم به خودشون می گفتند شما نمی خواهد مشکلات شهری رو رفع کنید به همون بچه هاتون برسید کافیه!!!!!!!!!!!!!!!!!  تمام تلاشم رو کردم که بین این دوتا و آریو فاصله بذارم که اون بچه هم بد عادت نشه. نمیدونم تا چه حد موفق شدم.

قیافه امروز صبحم خیلی جالب بود. بخشی از مهد به محل جدید منتقل شده و بخش دیگه توی همون محل قبلی هست. در نتیجه اول صبح پرند رو گذاشتیم مهد قبلی و با دیبا اومدیم مهد جدید. قهقهه حالا توی ماشین این دوتا چونه می زنند که اول کی بره دوم کی بره. امیدوارم زودتر این قضیه حل بشه.

خداحافظ  بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

مخمور جام عشقم ساقی بده شرابی

پرکن قدح که بی می مجلس ندارد آبی

/ 22 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان آرتا.نسیمه

پس شما هم مثل ما با باباییتون همسفر کاری بودین!!چه خونواده فداکاری هستیم ما[چشمک]

مژگان (مامان آندیا عسلی)

سلام سلام ... همیشه به سفر و گشت و گذار ... می گم خواهر از اونور یکسر نرفتین مشهد ؟؟؟[چشمک]... وایییییییی قیافه پرند جونم موقع استقبال از سوپ باید خیلی دیدنی باشه [بغل] . همیشه هر وقت بخوایی همه چیز رسمی باشه برعکسه نمی دونم چرا ! ... دلمو ن برای هر دو تا عروسک ناز تنگ شده [ماچ]

مامان اشکان

سلام مامان جون خوبی [گل][گل][گل]

مامان اشکان

وای قیافه جفتشون دیدنی بود[لبخند] دارم پیش خودم تصورم میکنم[قهقهه][قهقهه]قربونشون برم[ماچ]

عباس

سلام اگر با یک بچه لج باز مواجه هستید به ما سر بزنید.

سلام من حالم خوبه خوبه آمبولانسا نگرفتم[خنده] قربونتون من از همه نوع ویتامین مصرف کردم آناناس جای خود داره آب کرفس هم مثل آناناس عمل می کنه می بینم که حسابی سفر خوش گذشته حالا ناگتاش خوش مزه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشین مامان هستی

درکت میکنم خانومی منم از این ماجراها زیاد داشتم[سوال] یکبار خونه ی دوست محمود که برای اولین بار رفته بودیم گفت برای ما از اون شیرینی هایی که خودمون آوردیم بیارین....منو میگی؟؟؟اصلا اهل شیرینی و کیک خوردن هم نیست به خدا....[گریه]یکبارم جلوی ملت گفت از اون میوه زردهایی که وسطش یک استخون بزرگ داره بده(زردآلو)دیگه نمیگم چه حالی شدم....[نگران]

یک دانه شن

سلام مامان پرند و دیبا. خوش به حالتون شمال بودین. راستی از عمو رنگ مو فروش رنگ مو نخریدی؟

گلناز

سلام میگم تو سر میز رستوران چه وضعی داشتی. البته خیلی از من آرومتری و احتمالا لبخند زوری میزدی. ولی من موهای سرمو میکنم. از خجالت مردم میمیرم. میترسم بگن پر رو با اینهمه بچه بیرون میاد مزاحم دیگران میشه. دفعه آخری که نهار بیرون بودیم وندا برگشته بلند میگه میشه از آقای آشپز بپرسی چیکار میکنه بعضی از کبابها جوجه میشن بعضیها معمولی؟؟ یعنی آی کیو در حد فیتو پلانکتون!!

نقاش گمنام

سلام دوست عزیز ممنون که بهم سر زدی .اگه کاری از دستم بر می آید در خدمتم.منتظر حضور گرم شما دوست خوب هستم[گل]