گ.یتار

سلام

دیبا دیشب حس هنرمندیش زده بود بالا و گیتارش رو برداشته بود و مشغول نواختن بود. من و پرند هم تقریبا در حالت نیمه روانی به سر می بردیم. بعد دیبا گفت مامان وقتی بزرگ شدم رئیس یه  رستوران می شم بعد تو شبها بیا و به آهنگهایی که م.اریا چیها می خونند گوش کن. بعد که دید چشمهام حسابی گشاد شده گفت اگه نتونستی بیایی هم اشکالی نداره من با همین گیتارم هر شب برنامه های اونها رو توی خونه برات اجرا می کنم!!!!!!!!!!!

پرند جدیدا یاد گرفته احساساتش رو به رک ترین شیوه بیان می کنه. دیشب بعد از یه گفتمان با باباجون به این نتیجه رسید که از باباجون متنفره و می خواد که پدربزرگ باباش باشه و بابای خودش پدربزرگش باشه. امروز صبح تصمیم گرفت که با باباجون بره مهد و کلا بیخیال من شد.

دیروز کارهای اخیر پرند توی کلاس زبان رو گرفتم. از شما چه پنهون کلی ذوقمرگ شدم. بچه ام حالا میدونه که اگه توپ رو با پا شوت کنه کیکینگ و اگه با دست پرت کنه ترواینگ هست.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

خوشتر از فکر می و جام چه خواهد بودن

تا ببینیم سرانجام چه خواهد بودن

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوشا

خیلی رک شده [نیشخند] چند روز پیش ها یه نفر از فامیل زیادی رک شده بود ( خودش میگه علتش اینه که ایران نیست !‌) و فرمودن که علت ناراحتیت از کنکور بعلت چشم و هم چشمی تحصیلی در خانواده شماست !!! من مرده رک گویی این پسر شده بودم !!!!

افشین

- [گل] درود هموطن [گل] ---------- آپم با ---------- [گل] نامهای پارسی برای دختران و پسران (كاملترین مرجع نامهای ایرانی) لیست اسامی فارسی دختر وپسر( فرهنگ نامهای باستانی ایرانی) همه با هم و دست در دست یکدیگر بیائید بر فرزندان این مرز وبوم نامهای زیبای پارسی بگذاریم . نامهایی در خور آنها از بزرگان و نام آوران و سرشناسان این کهن مرز و بوم با سپاس بسیار از دكتر كوروش نیكنام [گل] ** خداوند نگهدار ایران باد ** [گل] سر بزن [لبخند] -

نلی

خاله نلی قربون این دوتا دسته ی گل بشه [بغل] [گل][گل][گل] خدا سایه ی مادرانتو به سر عزیزات حفظ کنه [گل][گل][گل]

ننه گلی

سلام دوستم ماریا چی خوشگل منو ببوس آخ از مانی چه خبر؟ دیبا برای کی الان گیتار می زنه؟

مامانشون

سلام دوستان عزیزم. میگم این ماریا چی عزیز چه مهربونم هست اگه نتونی بری رستوران تو خونه برات اجرا میکنه[قلب][ماچ][ماچ]هر دو دسته گل شیرین زبون و دوست داشتنی رو ببوس در این شبهای عزیز خیلی محتاج دعاتون هستیم فراموشمون نکنید[خجالت] انشاالله حاجت روا باشید [گل]

فرناز

سلام مامانی . چقدر حال میکنی با این دختر هنرمند گیتاریست خدا حفظشون کنه[ماچ]