بنز

سلام

دیبا دیشب برگشته میگه مامان میشه بنز بخری؟؟؟؟تعجب گفتم برای کی بخرم اون وقت ٣ تا ماشین میشه. گفت خوب بنز رو بده به بابا، پژو رو بده به عمو تو هم که پراید داری!!!!!!!!!!! قهقههگریهاوه( بچه ام هم فهمیده که هم خیلی عاقلم هم که رانندگیم به حدی خوبه که پراید هم از سرم زیاده).

امروز صبح دوباره گفت. جدی بهش گفتم باید به باباجون بگی . تو که میدونی که من پول زیادی ندارم. ( تا حالا فکر می کرد خیلی پولدارم ولی از امروز فهمید که سخت در اشتباه بوده!!!!)

پرند اومده میگه مامان جری رو بگیر. من در به در دنبال جری بودم که چشمم افتاد به انگشتش که روبه روم دراز کرده و تازه هم از داخل بینیش در آورده بودسبز.(تقصیر خودمون بود که بهش گفتیم اینها موش هستند که حالا براشون اسم گذاشته!!!!)

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

به جان خواجه و حق قدیم و عهددرست

که مونس دم صبحم دعای دولت توست 

/ 24 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان اشکان

[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]

شيرين

قربون اون اسم گذاريت برم ، پرن من.[ماچ] ديبا جون. ميشه يك لكسوس هم براي خاله شيرينت سفارش بدي؟[نیشخند]

آرزو

خوب دیگه خواستید برید مکه کارتون راحت می شه با بنز خودتون برید حالا باز خوبه جری بوده تام نبوده [نیشخند] مراقب خودتون باشید[ماچ][ماچ][ماچ]

نسترن

من موندم واقعا چه جوری اینجوری میشه که بنزا مال بابا جوناست و جری ها تحویل مامان جونا؟؟؟[بغل][بغل][بغل]

مهسا مامان باران

نمک داریم ....نمک .... گوله نمک .... سنگ نمک .... هر چی بخوای داریم .... دیبا داریم .... پرند داریم .... یه ذره هم از شیطونی هی بنویس بزرگ کی شن وبلاگ بقیه رو می خونن .... اونوقت می گک ببیم ما چه بچه هاوی بودیم اونوقتی که همه اذیت می کردن .... ما گل می گفتیم و گل می شنفتیم ..... شما که برامون کاری نکردی .....(شوخی)

هستی جوجو

جری [قهقهه][قهقهه][قهقهه]