غزل

سلام

تیر ماه رو شروع کردیم. به قول دیبا کاملا جدید و  نو نو. کلاس زبان حدود 25 نفر در کلاس هستند و بیچاره خانم معلم که از کلاسهای 7-8 نفره به اینجا رسیده. دیبا و پرند همکلاسی هستندو کنار هم می نشینند و با هم تکلیف انجام نمیدهند!!!!! از اول تیر کلاسهای بسکتبال و پینگ پنگ شروع شد و با دوستان کلی خوش میگذره. لباس فوتبال تیم ب.ارسلونا را گرفتند. دیبا م.سی و پرند ن.یمار. دیگه خدا رو بنده نیستند. چرتکه رو تجربه کردند و هیجان زیادی برای کلاسهایش دارند. بعد از هر جلسه هم به طور خصوصی هر کدامشون یکدور برای من کلاس آموزشی بر پا می کنند. سر کلاس لگو عشق می کنند. دیبا سنتور رو شروع کرد. هر دو کمربند آبی در کاراته گرفتند و دارند به کوب برای مسابقات انتخابی که پس از ماه رمضان برگزار میشه تمرین می کنند.

پرند هر روز صبح که بیدار میشه یک ورژن جدید از روزه داری را تجربه می کنه. روزه صبحونه، روزه پنیر ، روزه گردو، روزه شیر و بسته به محتویات سفره روزه هم تغییر میکنه.

دیبا همچنان مشغول مطالعه هست و این روزها رفته تو کار مطالعه کتابهای دوستاش و هر روز با یک بغل کتاب میاد خونه. تا حالا که به نظر میرسه برنامه تابستونی خوب و باب میلشون بوده حالا ببینم تا آخر فصل چی میشه.

تمام اینها به کنار در 7 تیرماه صاحب یک دختر خاله جدید شدند. غزل خانوم پس از ناز و ادای فراوان قدم به این دنیا گذاشتند. حالا روز شماری می کنیم تا در اولین فرصت بریم مشهد و غزل خورون راه بندازیم. امیدواریم این یکی دختر خاله هم مثل اون یکی دختر خاله مهربون، باهوش و دوست داشتنی باشه.

خداحافظ  بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

دل ما به دور رویت زچمن فراغ دارد

که چو سرو پای بندست و چو لاله داغ دارد

 

 

/ 4 نظر / 95 بازدید
پروانه

مبارکه ولی مگه اسمش ستاره نبود؟

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام قدم نو رسیده مبارک ماشالله به این خانواده پر جنب و جوش چطور زبان همکلاس شدند؟!! بذارین مرداد برین مشهد ما هم می آییم [نیشخند]

مامان پارمیدا

قدم دخترخاله مبارک باشه . ورژنهای مختلف روزه هم ایده ی خوبی بوده ها ! ایده های پرند تکه

دینا وب هاست

با سلام خدمت شما وبلاگنویس محترم همانطور که اطلاع دارید طی چند هفته ی گذشته وبلاگ سرویس های ایرانی از جمله بلاگفا و پرشین بلاگ دچار مشکل شده و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران خود شده اند . با توجه به اینکه هر وبلاگنویسی نیاز به نسخه ی پشتیبان وبلاگ خود را دارد ؛ به همین منظور بر آن شدیم تا نرم افزاری جهت ارائه خروجی وبلاگ برای سیستم مدیریت محتوای ورد پرس بصورت XML را با درصد خطای پایین پیاده سازی نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید : http://goo.gl/mTr6to با تشکر دینا وب هاست