سلام

دیروز نتوانستم وسط روز برم به پرند سر بزنم در نتیجه زنگ زدم به خاله زیور که اوضاع و احوال را بپرسم . بعد هم ازش خواهش کردم که اگه ممکنه یه کوچولو با دیبا صحبت کنم. اونهم گوشی رو گرفت و کلی خودشو برام لوس کرد و بهم گفت مامانی دوستت دارم که منهم اون وسط کلی براش غش و ضعف کردم. در همین حین در طبقه شون رو زدند. دیبا به خاله زیور گفت حسن آقا اومده !!!!!!  بچه ام شرطی شده.

یه دوره آموزشی می رفتیم اونجا سیستم های کامپیوتریش خیلی غنی بود و انواع شوها و کلیپها و فیلمهای آموزشی !!!!! روی سیستم ها بود من هم یک شو نانسی اجرام از اونجا برداشتم و بعد هم دیگه فراموشش کرده بودم. دیشب داشتم فلشم رو چک می کردم به اون برخوردم و دیبا رو صدا زدم بیا ببین. دیبا تا رسید گفت مامان این خانمه میگه حبیبی !!!!! اطلاعات جدید تر رو باید از این بچه ها گرفت. 

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

فتوی پیر مغان دارم و قولی است قدیم

که حرام است می آنجا که نه یار است ندیم

/ 9 نظر / 3 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :

مامان نازنين

قربون زبون شيرينت برم من . اين پست قبلي هم خيلي بامزه بود كه گفته خاله مريم ... گرفته

بهاره

دیبا جووووووونم حبیبیییییییی

ننه گلی

سلام دوستم حسن آقا اين جا؟ حسن آقا اونجا؟ حبيبو ببوس

ليلي مامان يونا

ای جانم.نانسی دوست داره .وروجک خوش سليقه هم هست.عید شما مبارک.ببوسش