سبزوار

سلام

دوتا وروجک رو در نظر بگیرین که اومدند جلوتون ایستادند ، دستهاشون رو گذاشتند پشتشون و خیلی جدی و یک صدا می خونند :

٢٢ بهمن، شکست اهریمن     میره سبزوار میره سبزوار (می رسد ز راه)خنده

نوید پیروزی  امید بهروزی     میره سبزوار   میره سبزوار قهقهه

باباجون گفت این بلوز پرند کوچیک شده و وقتی می پوشه پهلوهاش پیداست بندازش بیرون. پرند اومد و گفت میشه بیرون نندازیش ؟؟؟  گفتم پس چکارش کنیم؟؟ گفت ببریمش برای روژا!!!!!!!!!!!!!!!!!! قهقههمن به باباجون گفتم خودت میدونی و بچه ات و خانواده‌ات. دیگه باباجون کلی برای پرند دلیل آورد که عمه خودش برای روژا می خره بهتره این رو بگذاریم برای بچه هایی که مامان و باباشون براشون نمی خرند.فرشته ولی هنوز دلم نیومده بذارمش بیرونابله .

امروز صبح دیبا اومد و برای خودش دوتا لقمه ( به ابعاد 2 میلی متر در 1 سانتی متر !!!!) شامل فقط سبزی درست کرد و گذاشت توی ظرف چاشت و گفت اینها برای ناهارم باشه!!!! گفتم امروز که توی مهد ماکارونی دارین که خیلی دوست داری. گفت نه اینکه توش پیاز داغ می ریزن بعد من دلم درد میگیره از خوردنش!!!!!!!!!! ( آخه یه مدت بود که می گفت ماکارونی مهد دلمو به درد میاره. من فکر کردم که سریع می خوره و نمی جوه برای همین هست. امروز که دلیلش رو فهمیدم متوجه شدم کل قضیه دل درد سرکاری هست و مشکل سر پیاز داغه). بهش گفتم از غذای عصرونه برای ناهارت بخور گفت نه همین لقمه خوبه. احتمالا امروز با خاله زیور یک کتک کاری خواهند داشت.

 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد

عارف از خنده می در طمع خام افتاد

    

/ 22 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارغوان و کوچولوها

برای تولد شیدا اپــــــــــیــــــــــــــــــــــدیـــــــــــــــــــــم دوست داشتید بیاید پیشمون خوشحال میشیم[قلب]

محمدمهدی آرتین

سلام چه وبلاگ زیبائی داری گلم به من هم سر بزن چندتا آهنگ خوندم میدونم دانلود کنی خوشت میاد! به زودی آهنگ جدیدم به نام عید نوروز آماده میشه! خوانندگان: محمدمهدی آرتین مهدی سایلنت مسعود طاها وحید رضا عید نوروزتون رو با آهنگ شاد و زیبای ما بگذرونید! راستی یه آهنگ به نام لوسیمی خوندم بیا دانلود کن!

محمدمهدی آرتین

سلام چه وبلاگ زیبائی داری گلم به من هم سر بزن چندتا آهنگ خوندم میدونم دانلود کنی خوشت میاد! به زودی آهنگ جدیدم به نام عید نوروز آماده میشه! خوانندگان: محمدمهدی آرتین مهدی سایلنت مسعود طاها وحید رضا عید نوروزتون رو با آهنگ شاد و زیبای ما بگذرونید! راستی یه آهنگ به نام لوسیمی خوندم بیا دانلود کن!

مریم پاییزی

چرا تازگیا همه از پیاز بدشون یاد؟!!! این بچه ها هم عجب سیاستی دارنا [ماچ]

afshin

با سلام به شما دوست عزیز :تنها فرزندم صبا8 ساله در مورخ 6/11/86 بنا به ابراز ناراحتی از سر درد نزد پزشک بردیم و پس از انجام آزمایشات مختلف تا ساعت 3 بامداد مشخص گردید دارای تومور مخچه میباشد و بصورت اورژانسی باید تحت عمل جراحی قرار گیرد در ت 9/11/86 اولین عمل برای کار گذاشتن شانت بر روی او انجام و در ت 13/11/86 عمل برداشتن تومور از روی مخچه انجام شد که پس از آن متاسفانه مشخص گردید .... لطفا به www.sabayepedar.com مراجعه نمائید ودرصورت امکان به خاطر شرف و انسانیتتان اطلاع رسانی نموده و صدای ما را جهت احقاق حقمان به گوش مسولین و دیگران برسانید زیرا تا به حال این کودک مظلوم 17 بار عمل گردیده و در حال حاظر به دلیل سهل انگاری تیم درمان زندگی نباتی دارد لطفا در صورت امکان مطلبی در وبلاگتان جهت اطلاع دوستان و حمایت از این کودک بیگناه بگذاریدجهت اطمینان به منابع ذیل نیز میتوانید رجوع نمائید ..روزنامه تهران امروز www.tehrooz.com مورخ 28/10/88 صفحه 17 .. سایتwww.oldpilot.ir .. www.shafaf.ir www.sabayepedar.com ممنون از عواطف پاک و انسانیتان

آرزو مامان آرش

سلام خوبی؟ مثل همیشه دو تا وروجک شیطونک و شیرین زبان. خدا حفظشون کنه [ماچ]