ملافه

سلام

چهارشنبه شب می خواستیم بریم بیرون دیبا شال و کلاه کرد و یک ملافه سفید روی سرش انداخت هرچی بهش گفتم بگذار کنار گفت نه سرما می خورم و باید این رو بندازم روی سرم . منهم به باباجون گفتم خودت میدونی و دخترت. اومد و گفت دیبا این چه وضعیه . با این قیافه که نمیشه بریم خیابون راه بریم  زشته. دیبا هم با تعجب برگشت و گفت بابا توی خیابون که نباید راه بریم باید توی پیاده رو بریم 34.gif.

برای شام پکیچ پیشنهادیشو اعلام کرد که یه سیب زمینی - یه پیتزا - یه مرغ - یه سس می خواهم. بابا جون براش سیب زمینی گرفت و یه کوچولو بهش سس زد. دیبا سیب رمینی رو برگردوند و گفت این سوسیسش کمه !!!!!! بابا هم سیب زمینی رو توی سس غوطه ور کرد و  بهش داد.   بعد هم گفت من فقط آب شور می خواهم . و ما هم خیار شورها را در آوردیم و بهش دادیم.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

عید قربان و شب یلدا مبارک

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرديس

سلام ايول خيلی باحال بود...آخرش گذاشتی با ملحفه بره بيرون؟ بد نيست گاهی هم بچه بتونه کار های عجيب غريبی که دوست داره رو به اجرا در بياره..ولی خداييش خيلی بامزه بوده ها...گفته توی پياده رو می ريم!

مامان نازنين

قربون تو وروجك شيرين زبون برم من . بالاخره با ملافه رفتي توي پياده رو ؟

مژگان (مامان آندیا جون)

خوشم میاد که حرفهایش همیشه با منطق و دلیل و بهانه. همینطوری به چیزی گیر نمیده. حالا از کل پکیجی که سفارش داد فقط به آب شور قناعت کرد پرند خوشگله چطوره ؟ دیگه خانومی شده ها

مامان نيروانا

پس تو هم حسابي مثل من درگير پكيج جاي پيشنهادي دست نخورده هستي آره؟