ديکشنری

سلام

یک نفر که خیلی بهش مدیونم و خیلی دوستش دارم روز ۴ شنبه بازنشست شده. عملکردش هم فوق العاده بوده تقریبا ۲ سال باهاش کار کردم و میدونم که از جون و دل برای بچه های این مملکت زحمت کشیده ( مدرس دانشگاه هستند )ولی همکارهای احمقش که متاسفانه تماما از استادهای به نام و معروف این کشور هستند حتی یک مراسم تودیع هم براشون نگرفتند. من دیروز خبر شدم و بلافاصله سعی کردم توی جمع خودمون یک مراسم کوچیک براش بگیرم. که البته تاریخش را برای ۱۶ تیر گذاشتم که بطور غافلگیرانه تولدش را هم که ۲۷ تیر است جشن بگیریم. دیروز بعدازظهر یکی از بچه ها به من زنگ زد و داشت جریان ۴ شنبه گذشته را برای من تعربف می کرد. من یک گوشه توی آشپزخونه داشتم با دوستم صحبت می کردم و خیلی هم عصبانی بودم. با هرجمله دوستم من می گفتم بیشعورها - احمقها فقط یک لحظه دیدم دیبا اومده در کابینتها را باز می کنه میگه احمق - بیشور- خلاصه کلی فرهنگ لغت دیبا تقویت شد.

توی خیابون هم داشتیم از مهد برمیگشتیم یک آقایی توی ماشین کنار دستمون توی ترافیک نشسته بود و سیگار می کشید. بابایی گفت خاک برسرش توی این هوا و توی این شرایط داره سیگار میکشه. بعد از چند لحظه دیبا برگشت به پرند گفت : پرند خا ( خاک ) برسرت حالا ول کن معامله هم نبود. هر هر هم می خندید. هرچی بهش گفتیم منظور خاکستری بود ولی گند را زده بودیم. آموزش دیروزمون خیلی موفقیت آمیز بود.

خداحافظ  بیاعلی ( یاعلی )

فال حافظ امروز

حسن تو همیشه در فزون باد

رویت همه ساله لاله گون باد

/ 4 نظر / 4 بازدید
مرجان

بچه ها تو اين سن خيلی سريع تقليد ميکنن و يه وقتائی همونموقع رو نمی کنن مثلا بعد از يه هفته همه چيزائی رو که ضبط کردن پياده ميکنن.

مامان پرنيان

به به آموزش و فراگيريشون توی اين موارد فوق العاده است .