دوچرخه

سلام

خدا رو شکر با سعی و تلاش فراوان و دعای خیر پدر و مادر و هموطنان، دیبا و پرند موفق شدند اموزش دوچرخه سواری رو به خوبی پشت سر بگذارند و در پیستهای عمومی حرفی برای گفتن داشته باشند. 

این هفته تمام عصرها مشغول دوچرخه سواری داخل کوچه بودیم. چهارشنبه با آناهیدجون و مامان گلش پارک بودیم. 5 شنبه صبح نمایشگاه سالانه کارهای دستی بچه ها بود. ساعت 10 هم با خاله فیروزه، منصوره، مهشید و لیلا و نارگل و نگار و کیمیا رفتیم چیتگر. از ساعت 10.5 تا 2.5 بدون اغراق مشغول دوچرخه سواری بودند و یک دور هم کامل پیست رو رفتند که به نظرم رکورد خوبی بود. منهم توی اون فاصله به شدت مشغول خوردن خوراکیهای خوشمزه خاله فیروزه بودم . بالاخره یه وقت کالری کم نشه. 

از این هفته برنامه تمرین کنسرت دوباره شروع شده و در نتیجه جمعه ها هم مشغول شدیم. دیروز بعد از تمرین به دعوت یک دوست قدیمی رفتیم کافی شاپ و یاد ایام کردیم. در نتیجه به خاطر آخر هفته پرکارمون شنبه از 6 صبح مشغول انجام دادن تکالیف فراموش شده بودیم.

صبح ها تحت الحفظ سوار ماشین می شوند و می روند مدرسه و بعد از ظهر هم به همین ترتیب بر می گردیم خونه. این وسط وقتی بهم گفتند اسم بچه همسایه خونه بغلی که صبحها منتظر سرویسش هست دانیاله و کلاس سوم هم هست دوتا شاخ در آوردم!!!!!

به مناسبت روز معلم برای معلمهای بخش انگلیسی پرند قرار شد من پول جمع کنم و به همراه 6 تا همکلاسی بخش فارسی که توی انگلیسی هم هستند برای معلمشون هدیه بگیرم. برای دیبا مستقل عمل کردم. پرند به دیبا گفت خوش به حالت که خودت تنهایی هدیه دادی کاش منهم تنهایی هدیه می دادم. یادم باشه سال آینده تک رو باشم!!!

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی)

فال حافظ امروز

نه هرکه چهره برافروخت دلبری داند

نه هرکه آینه سازد سکندری داند

/ 12 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهناز

سلام آفرین دوچرخه سوار های کوچک منم عاشق دوچرخه سواری هستم از بچگی عاشقش بودم ما بی معرفت نیستیم ها همه ی مطالبتون رو میخونیم اما نظر که میزاریم هنگ میکنه و نمیاد خدایی نکرده فکر نکنید خاله بی معرفته سر نمیزنه [ماچ]

مهناز

وای مثل اینکه امروز حالش خوبه فوری ثبت شد کاش بیشتر مینوشتم اگه کپی نظر های قبلی رو داشتم همه رو براتون میفرستادم

مامان نازنينها

آخ جون كه ما هم تابستةن مياييم اونجا به اميد اينه بتونيم شما رو ببينيم ٠ راستش چون امسال حدود سه ماه ايرانم شديداً به همفكريتون نياز دارم براي گذروندن تابستون مفيد براي بچه ها ٠

ثمانه مامان مهدیار

sسلام خانومی... وای که خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم و کلی دلم براتون تنگ شده بود و خودم خبر نداشتم[قلب] جیگر این دخملای باهوش و دوچرخه سوار[ماچ] من دو بار اقدام با یادگیری دوچرخه سواری در چیتگر کردم که هر دو بار منجر به ورم شدید زانو و کبودی ناجور ساق و بازو و... برای بار سوم که کی باشه و همت کنم، فکر کنم مرگم دیگه حتمی باشه[خنده]

مانا و مانیا

سلام بسیار خرسند و مشعوفیم[نیشخند] که پس از مدتها که به اینجا اومدیم ، کماکان روند موفقیت های روزافزون دیبا جون و پرندجون رو نظاره گریم.[چشمک][چشمک] امیدواریم به زودی در قسمت خواهران توردوفرانس ببینیمتون.[زبان][زبان] کسب اطلاعات از بر و بچز محل هم در اون شرایط نامساعد ، خیلی حال داد.[خنده][خنده] موفق باشید و سربلند.