چرا رفتی؟ چرا من بی قرارم

سلام

توی ماه گذشته مدرسه تعطیل شد. کارنامه های فارسی و انگلیسی رو گرفتیم. کلاسهای تابستانی شروع شد. تعیین سطح زبان و ثبت نام در کانون انجام شد. و خلاصه زندگی همچنان با سرعت ادامه داره. 

تولد انا جون همکلاسی پرند رفتیم .شب قرار بود عمو ایرج و خاله شادی از شمال بیایند و در نتیجه با سرعت هر چه تمامتر مهمونی رو ترک کردیم. دوستان دیگه شامل آریو جون و خانواده شون هم اون شب بهمون ملحق شدند که حسابی خوش گذشت.فردا صبح برنامه پارک چیتگر بود که خانوادگی داخل پیست رفتیم و  چون توی اولین پیچ، یک بچه با سرعت خورد زمین، باباجون کلی استرس گرفت تا پیست رو تموم کردیم ولی بچه ها ما رو روسفید کردند.

یه شب هم عمو محسن و خاله و کیانا جون اومدند. به روز هم با خاله فیروزه و مهشید و لیلا ، مهمون خاله منصوره و خانواده مهربونشون بودیم و به حدی سوژه داشتیم که مطابق معمول تا چند روز با خودم می خندیدم.

تعطیلات خرداد را تهران بودیم و پارک گردی کردیم. بد هم نبود. از خلوتی تهران کلی لذت بردیم.

تولد روژین جون هم رفتیم و یک بعد از ظهر خوب در کنار دوستان داشتیم.

شنبه و یکشنبه هفته گذشته هم دوتا اجرا توی ص.دا و س.یما بود که بچه ها خیلی برنامه شون رو به خوبی اجرا کردند و همونجا برای یک برنامه دیگه هم دعوت شدند. منهم با دو روز مرخصی تونستم نقش یک مادر خانه دار را به خوبی اجرا کنم که بد هم نبود!!!! روز یکشنبه خانم و.کیلی (برنامه صبح به خیر کوچولو) هم تشریف داشتند که برنامه شون بعد از برنامه بچه ها بود و ما از سرپرستان گروه خواهش کردیم که بمونیم و اون برنامه را هم تماشا کنیم و در اوج نوستالژی بودیم!!!!!!امشب هم با خاله لیلا و خاله غراله، تاتر من و در لجباز رو دیدیم که هیچ چیز در موردش نمی دونستیم ولی بچه ها حسابی لذت بردند.

پس از موفقیت نسیم جون در ورود به مدرسه نمونه، امیر علی خان امسال وارد مدرسه تیزهوشان شد و ما حسابی بهشون افتخار می کنیم.

پرند داره والیبال رو تماشا می کنه یک مرتبه میگه ای وای اسم م.وسوی محمد هست؟ میگم مگه قرار بوده چی باشه؟ میگه فکر می کردیم از این اسمهای مانکنی داشته باشه!!!!!!

دروازه بان تیم فوتبالمون (ح.قیقی)  را هم به لقب خوشگل مزین فرمودند. خلاصه که جو خونه حسابی ورزشی هست.

تا اوایل ماه آینده قرار هست که یک تغییر ایجاد کنم. امیدوارم خدا مثل همیشه نظر لطفش را بهم داشته باشه و اوضاع به خوبی سپری بشه.

عنوان پست هم بر میگرده به خداحافظی غم انگیز تعدادی از دوستان قدیمی که جایشان به شدت خالی است. 

در آغاز ماه رمضان التماس دعای مخصوص داریم. دوستتون داریم خیلی زیاد

یک سوال تکنولوژیکی: من آپدیت وبلاگها را با old reader دنبال می کردم که اخیرا قاطی کرده حالا از چی استفاده کنم؟؟؟؟؟

خدا حافظ  بیا علی (یا علی)

فال حافظ امروز

/ 15 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان نازنينها

تعطيلات حسابي بهتون خوش بگذره و ايام به كام باشه ٠ توي اين روزها خيلي التماس دعا

مامان اشکان

سلام اعظم عزیزم امیدوارم تابستان خوبی داشته باشین[ماچ]

شهرزاد مامان حسین

سلام بانو. ای جونم. حسابی بزرگ شدن بچه ها و حواسشون جمع دور وبرشون هست که کی خوشگله و کی مانکنه. خدا حفظشون کنه. شما دردمنو خوب می فهمی که سختمه بچه م رو با یه عده بچه دیگه که نمی دونم کی ان تنها بفرستم بیرون و کافی شاپ. انشالله همیشه شاد باشید و همیشه خبرهای خوش بهتون برسه

daisy

اسم مانکنیییییییی[قهقهه][قهقهه] ایشالا که تغییری که می خواهید ایجاد کنید عالی پیش بره

مامان پارمیدا

امیدوارم برنامه هاتون به خیر و خوشی پیش بره . این روزا جو فوتبال و والیبال همه جا رو گرفته ، بچه ها ماشالله خوب آمار ورزشکارای خوشگل و خوشیپ رو دارن [چشمک]

daisy

اگر همینطوری پیش بره منم کم کم روانی میشم[نیشخند]

وا چرا شکلکا نمی آن شما همچنان بدون عکس پست می ذارید؟ نمی شه که :(

مامانشون

سلام دوست عزیزم خدا قوت. همیشه به تولد و گردش با عزیزان بهتون خوش بگذره.الهی بگردم این دو عزیز دوست داشتنی رو نپرسیدین اسم مانکنی یعنی چی؟؟[خنده]ببوسیدشون از طرفم انشااله هر تصمیمی گرفتین رو به راه بشه و اوضاع بر وفق مراد. دلمون براتون تنگ شده بود

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام دوست من دلم برای شیرین زبونی و هنرنمایی دخترا تنگ شده بود. همیشه به جشن و شادی . موفقیت ها هم مبارک [قلب]

فرانک

نماز روزهات قبول دوستم بچه های گلم ببوسید