مشهدانه - ۳

سلام

همیشه به دیبا گفتیم که پول کثیفه و نباید بهش دست بزنی. توی مراسم عمو وقتی که پول می ریختند روی سر عروس و داماد دیبا مات و مبهوت ایستاده بود و بچه ها رو تماشا می کرد که شیرجه می رفتند روی زمین . بعد یه خورده کاغذ رنگی ریختند و بچه ام شروع به جمع اوری اونها کرد !!!! تنها بچه خانواده داماد دیبا بود و عمه ها و زن عمو کلی ما رو مورد لطف قرار دادن با تربیتمون و توی اونجا فرصت هم کوتاه بود و نتوانستم قانون را عوض کنم31.gif.

پنج شنبه دیبا خواب الود از خوب بیدار شد و اومد توی آشپزخانه و گفت مامان من می خواهم شیشه هامو بریزم بیرون 50.gif ما هم به سرعت یه نایلون تمیز بهش دادیم و اونهم طی مراسم شکوهمندی همه شیشه ها شو ریخت داخل لایلون ( نایلون ) و گذاشت داخل سطل زباله 41.gif. ما هم در یک فرصت مناسب اونها رو یه جایی قایم کردیم. هنوز اعتراضی نکرده و امیدوارم به خیر بگذره.

پنجشنبه بعد از ظهر تولد یکی از همکارها دعوت بودیم که با دیبا رفتیم . یک کتاب برچسبی هم براش بردم که حواسش پرت بشه. اونهم شروع به کار کرد تا اینکه یه آقا پسرس اومد باهاش همکاری کنه. بعد از اون بود که تمام فرشها و میزهای خونه خاله پر از برچسب شد. شب که اومدیم خونه به باباجون می گفت : بابا اونجا خانمها می گفتند چرا زحمت کشیدین !!!!!! باباجون یه دور می زد دوباره می اومد و به دیبا می گفت خانمها چی می گفتند ؟؟؟؟؟

پیشرفتهای اخیر پرندی : کلاغ پر  - بعد از خوردن چند قاشق غذا دستهاشو به علامت خدا رو شکر بالا می بره. وقتی می گیم حسین ابوالفضل سینه می زنه.

چهارشنبه هم واکسنهای یک سالگیشو زدم و دکتر گفت احتمالا  هفته بعد تب می کنه 20.gif.

خداحافظ بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

یارب آن نوگل خندان که سپردی به منش

می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مزدا

سلام دوست من اگه تو هم به خاطر استفاده گاه و بیگاه از حرفایی که به نظر مامان و باباها بده، باهاشون مشکل داری، حتماً تجربه منو در این مورد تو وبلاگم بخون. منتظر نظرت هستم.

محيا

ای جوننننم چه جالب،ديروز من هم فال حافظ گرفتم،همين اومد...يا رب آن نوگل خندان... فقط خدا هنوز نوگل خندانی به من نسپرده!اينه که من هنوز دارم فکر می کنم که معنیش چی می تونه باشه...

ليلی مامان يونا

آفرين به پرندی.انشالله که مشکلی پيش نمياد برای پرندی نازنين. ترک شيشه ديبا گلم هم مبارکه. ببوسشون

سحر مامان کيارش

آفرين به اين دختر خوب و دلبرولی خودمونيما کاش فرصت ميشد برای چند لحظه قانون رو عوض ميکرديندقيقاٌ‌ مثل اين جريان برای خواهر زاده منم اتفاق افتاده بود و ما هر کار کرديم قانون رو عوض کنيم قبول نکرد. تازه تنها بچه هم خودش بود

مامان اكرم

سلام زيارت قبول! رسيدن به خير! اميدوارم اين قضيه شيشه به خير بگذره. ما كه مشكل داريم اساسي. قضيه حاج آقا خيلي باحال بود. كلي خنديدم

پرديس

سلام خوبی؟ خوبه اين جوری که به بچه ياد دادی از حالا به بانکداری الکترونيک علاقمند می شه! اگه نديدی دو روز ديگه يک کرديت کارد گرفت! کار های پرند هم خيليی با مزه بود ميشه عکس هم بذاری؟

مامان پویان

سلام. همیشه به عروسی و جشن. پرند جون خوبه؟ خوش ه حالتون که دیبا جون خودش تصمیم به ترک شیشه گرفته. من از الان مشغول جمع آوری تجربه های مامانای دیگه ام برای پویان.