چمدون

سلام

دیروز که رفته بودم سراغشون یه چمدون توی راه پله های مهد بود. دیبا هم گیر که این چمدون مال کیه ؟ منهم عجله داشتم. خلاصه توی اون گیر و دار همسر مدیرشون رسید و گفت این مال منه. دیبا هم برگشت و گفت مگر می خواهی بری مشهد که چمدون برداشتی ؟؟؟؟ آخه بچه ام فکر می کنه فقط مشهد مسافرته.

از فردا تعطیلات تابستانی مهد شروع میشه و خوب ماهم که طبق روال همیشگی مشهد خونمون افت کرده و باید بریم. اگرچه که مامان جان نیستند ولی خوب منتظرشون می مونیم دیگه چه کنیم خراب خانواده ایم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

خاله زیور دیروز اعلام کرد که پرند در نهایت قلدری با بچه های کنار تختش جدال می کنه. از لای تخت پاشو می بره و بهشون لگد می زنه. اگر بادی گارد خواستید خبرمون کنید.

چقدر خوبه که شبها ساعت 10 برقها قطع میشه. بدون عذاب وجدان با بچه ها راحت می خوابیم تا صبح . بهانه هم دارم برای کتاب نخوندن. جدیدا شبها پرند هم موقع خواب گس ( قصه ) می خواد. مشغولیم حسابی.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

اگر آن طایر قدسی ز درم باز آید

عمر بگذشته به پیرانه سرم باز آید

 

/ 26 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فیروزه

من عاشق این دو تا خواهرم ... بوووووووووووووس [بغل][قلب] ... رسیدن به خیر ... سفر خوش گذشت؟!

آمیتیس

سلام مامان دیبا. سلام مامان پرند. خوبی؟؟؟ یعنی الان مشهدی؟؟؟؟

پریسا مامان نازنین

خانمی التماس دعا داریم ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید . راستی شما مهدکودگ مهگل می زارید پرند جونی رو . می خواستم ببینم از اونجا راضی هستید یا نه . و اینکه می تونید یه جوری نازی من رو هم اونجا با پارتی بازی ثبت نام کنید [قلب]ممنون می شم اگه بهم خبر بدید . [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

مژگان (مامان آندیاعسلی)

سلام خانومی مشهد خوش بگذره ... التماس دعا [قلب] ممنون که با وجود برنامه سفر اومدین تولد و کلی خوشحالمون کردین [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

سروین

[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

سارا

دلم براتون خيلي تنگ شده. زودتر برگرديد[قلب][ماچ]