پرینت اسکرین

سلام

به شدت داشتم با بابا بحث می کردم که به جای اینکه این جدول خفن رو دوباره رسم کنی یه پرینت اسکرین از روی صفحه بگیر و بگذار توی اسلایدهات. اونهم مصر که نه از اول رسم کنم. یه دفعه پرند برگشته به دیبا میگه آخ جون اینها دارن با هم دعوا می کنند دیگه ما رو دعوا نمی کنند. بیا هر کار می خواهیم بکنیم!!!!!!!!!

اخیرا برنامه قبل از خواب یه مقدار مفصل تر شده یعنی شستشوی بینی و دهان با سرم نمکی هم اضافه شده. بعد دیشب به دیبا میگم بیا بینی تو بشور میگه لازم نیست از عصر 3 بار دستمو کردم توی بینیم!!!!!!!!!!!!

راستی هیراد و هلیا یه باربی برای دیبا و یه عروسک قلمبه برای پرند آوردند که به قول پرند موهای قرمزش مثل راپونزل  تا پاهاش هست!!!!!!

روز 4 شنبه هم رفتیم دندانپزشک و فلوراید زدیم و خدا رو شکر مشکلی نبود و دکتر امیدوارم بود که بدون پرکردن دندانهای شیری رو براشون حالا حالاها حفظ کنه. کلی هم به دیبا دلداری داد که خیلی خوبه که هنوز دندونهات نیفتاده چون هزچی دیرتر بیفته دندنهای جدید دیرتر درمیان و به همون نسبت هم دیرتر خراب میشن. و اینکه چون تو خیلی خوب مواظب دندونهات هستی هنوز لق نشدند. نمیدونم دیبا تا چه حد قانع شد.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چه کنم

زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چه کنم

/ 14 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان نگار

الهی بچه ها با این کارهاشون باعث میشن بحثتون هم زودتر تمومش کنین[قلب]

مریم مامان معین و آوین

عجبا!خوب از آب گل آلود بلده ماهی بگیره[چشمک]

مهتاب

سلام .. وای من چقدر عقب افتادم مامانی.. ببین این دوتا چقدر اتیش سوزوندن این مدت. مامان دیبا و پرند درسته من مثل مریم ت جان بی وبلاگ و بی خانمان شدم !! اما می یام سر می زنم .. همینجا هم دوستم مریم ت رو می بینم و چاق سلامتی می کنیم .. از حال این دوتا عزیز دل خاله هم باخبر می شم .. شاد باشی مامان خوب و مهربون ..

ننه نارگلی و نگار

سلام دوستم باباجون قرار بود از اول رسم کنه یا مامان جون؟؟؟ (خوب مگه مجبوری نظرتو بگی دعوا راه بندازی [نیشخند]خوب کارتو بکن دیگه[عینک]) شستشو برای چی؟؟

مامان روژین

ای بابا از دست باباشون میکشی بمیرم برات عزیزم اینا ژنتیکی حرف گوش نکن [نیشخند]

فلفل بانو

امان از دست این کوچولوها حواسشون به همه چی هست. [قلب]

آرزو مامان آرش

واقعاً ماشاءالله به هر جفتشون. هر بار میام اینجا امکان نداره از وروجکیشون خنده ام نگیره. [ماچ]