در خانه

سلام

دیشب من دیرتر رسیدم خونه. توی راه به باباجون زنگ زدم که اعلام کرد پرند حالش خوب نیست. با سرعت برق و باد رسیدم خونه و رفتیم دکتر. دکتر گفت خیلی موضوع مهمی نیست ولی برای اطمینان خاطر یه آزمایش ا.د.... داد که امروز صبح رفتیم انجام دادیم و الان هم خونه هستیم. البته دیبا رو بردیم مهد و قرار شده که بعد از ناهارشون بریم سراغش و بیاد خونه. پرند هم از آزمایشگاه که اومدیم بیرون گفت که می خواهد بره مهد. فعلا با انواع ترفندها نگهش داشتم تا ببینم بعد چی میشه.

دیروز عمو پستچی اومده بود مهد و برای دیبا قسمت دوم کارتون شاون شیپ و یه دونه مداد تراش رومیزی آورده بود که خیلی با استقبال مواجه شد. آخه دیبا از دیروز صبحونه رو بین بچه های کلاسشون می خوره .متاسفانه مانی از مهد رفت. پریشب دیبا به شدت گریه می کرد و می گفت دلم برای مانی تنگ شده. من مانی رو دوست دارم . من مانی رو می خواهم .دیگه کسی با من دوست نیست توی مهد. باباجون یه مدت طولانی نشست و باهاش صحبت کرد ( پدر هم پدرهای قدیم !!!!)

خودم نوشت: عجب موجود مزخرفیه این ای دی اس ال ( یا اینکه این سیستم ما گند هست؟؟؟ الان مرتبه سوم هست که این پست رو می نویسم. سرعت در حد لاک پشت خدا رحمت کنه دایال آپ رو . دایم هم به نظرم قطع میشه در حالیکه پیغام میده به خدا وصل هستم ) منتظر راهنماییهاتون هستم. این سیستم ١٢٨ نامحدود هست.

 

خداحافظ  بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

هواخواه توام جانا و می دانم که می دانی

که هم نادیده می بینی و هم ننوشته می خوانی

 

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرزو

خوش به حال دیبا کارتون بهش هدیه ی دن اونم چی شاون شیپ انشاالله دختر گل هرچی زودتر خوب شه مواظب خودتون باشید[ماچ][قلب]

دلی

نمذاره که ف.ش بفرستم برات که، جی میل میگه سیفتی نیس[ناراحت] یاهومم مرخصیه من تلاش مجدد میکنم[نیشخند] پرندی ایشالا خوب شه زودتر مال هواس یهو عوض شده[ماچ]

سحر مامي تنديس

اخی نازی.ایشالا چیز خاصی نیست و زودتر خوب بشه. همیشه شاد و سلامت باشین[بغل][ماچ][ماچ][ماچ][بغل]

Hassan

حیف شد که مانی رفت :( امیدوارم پرند هم زود خوب بشه و همچنان از مرغ متنفر بمون [زبان]

Hassan

"ه" کامنت قبلی جا موند [خرخون] بمون= بمونه

Hassan

دلم نیومد کامنت سومی ننوشته برم[ابله]