ضايع می کنيم

سلام

دیروز ما قرار بود یک دوست عزیز را سورپرایز کنیم و تولدش را ۱۲ روز زودتر بگیریم . این دوست طفلکیمون زودتر اومده بودن خونه ما که به من کمک کنند. به محض ورودشون دیبا از بالای پنجره نعره زد : خاله تولدتون مبارک.  من بهش گفتم صبر کن وقتی کیک را آوردیم باید بگی گفت باشه. بماند که ما هنوز آماده نبودیم و اون یکی خاله جون اومد و در کمال خونسردی بادکنکها را نصب کرد. تو این فاصله دیبا و دوست عزیزمون رفتند توی اتاق دیبا بازی کنند. اونجا هم دیبا که شک کرده بود پرسیدش که امروز تولدتونه ؟ اون بنده خدا هم  از همه جا بی خبر . گفته بود نه. خلاصه با تلاشهای بی شائبه دیبا قضیه حسابی سورپرایز شد.

جالب تر از همه اینکه یک مدت طولانی با نارگل جونم بازی کردند و ما کلی ذوق مرگ شدیم از این همه دوستی . با هم سوار اسب و تاب و سه چرخه شدند و دعوا هم نکردند. امیدوارم ارتباطشون همینطوری خوب بمونه و روز به روز بیشتر با هم دوستی کنند.  

خداحافظ بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد

دل رمیده ما را انیس و مونس شد 

/ 9 نظر / 6 بازدید
مامان اکرم

خب آخه يه خبر به اين مهمی و بزرگی که تو دل کوچولوی ديبا خانوم جا نمی شه! راستی شماره مطب متخصص گوارش کودکان که خواسته بودی: خانم دکتر مهری نجفی ثانی فوق تخصص گوارش اطفال- دانشيار دانشکده پزشکی دانشگاه تهران: ۷۷۹۰۷۴۰۵ (فقط هم عصرها توی مطبشه توی میدان نبوت. صبح ها ميره مرکز طبی کودکان -ابتدای خیابان آزادی خيابان دکتر قريب جنب بيمارستان امام خمينی) متخصص آسم و آلرژی هم آقای دکتر مصطفی معين هستش که رييس انجمن آسم و آلرژی ايرانه ولی مطب نداره معمولا عصر روزهای شنبه و چهارشنبه توی مرکز طبی کودکان هستش که بايد حضوری بريد و از پذيرش بيمارستان وقت بگيريد. (آدرسش رو هم که در قسمت فوق ملاحظه می کنی.)شماره های مرکز طبی هم الان همراهم نيست ولی يه شماره از دکتر نجفی دارم شايد اين باشه: ۳-۶۶۹۲۰۹۸۱ باز هم از

نازنين

پس حسابييييييييييييييييي سورپرايز شدن

ننه گلی

سلام من يه پيشنهاد دارم اين دفعه قبل از اينکه بيايم خونتون بگو چندروز رژيم لازمه که قبل و بعد از مراسم به جا آورده شود نه اينکه فقط بعدش مجبور باشيم خاله خوشمزه. خیلی باحال بود دستت درد نکنه دختراتو ماچ مال کن.

هي چرا منو تولد دعوت نكردي؟

مامان آرتا

واااااا ی مرسی مامانی از اخبار آن لاينت من هم کلی خوشحال شدم

رايکا

سلام خوب عزیزم وبلاگ زیبایی دارید منم هم اپم منتظرتونم راستی یک خبر مهم یک گروه نرم افزاری به تازگی افتتاح شده که کمی از خدماتش مثل دادن فضا است مانند پرشین گیگ .پارسا اسپیس اما بدون دعوت نامه به تعداد نامحدود راستی دامین رایگان هم داره اما با قرعه کشی هنوز دعوت نامه ای نشده عجله کنید شما هم عضو شوید چون تا یک محدودی می تونه کاربر بگیره هنوز پر نشده بشتابید اگه دوست داری همه چیز توی ایمیلتون داشته باشید اصلا فکر کن فقط عضو شو اینم ادرس برای عضویت..................................................................... http://tech.groups.yahoo.com/group/rayka_soft دوستتون دارم