بابای خوب

سلام

طبق معمول با صدای زنگ در این دوتا دویدند و پشت اوپن آشپزخونه قایم شدند و بابا جون هم اومد توی خونه و گفت وای بچه ها کجا هستند و از این حرفها. بعد هم همدیگه رو پیدا کردند و همه چیز به خیر و خوشی گذشت. اون وسط دیبا یه پرانتز برای خاله سمیرا باز کرد که ببین چقدر بابا داشتن ، خوبه!!! آدم میتونه وقتی که اومد بره قایم بشه!!! ( تا حالا متوجه نشده بودم که چقدر بابا داشتن مزیت داره!!!!)

دیشب یه ساعت از خونه رفته بودیم بیرون و عمو و بچه ها خونه بودند. توی اون مدت مرتب در حال چک کردن اوضاع بودم و عمو هم می گفت بچه ها آروم !!!! هستند و دارند تلویزیون تماشا می کنند!!!! وقتی که برگشتیم عمو جون جلوی در خونه ایستاده بود و به محض رسیدن ما از خونه خودشو پرت کرد بیرون!!!! موقع خوابیدن پرند برام توضیح داد که عمو بادکنک ما رو گرفت و گذاشت بالای کتابخونه. دیبا هم پاش خورد به میز!!!!

صبح عمو تعریف کرد که دیشب یه بادکنک گذاشته بودند کف هال. از روی مبل می پریدند روی اون و دیبا هم پاش خورده به میز ولی هنوز هم داشته ادامه می داده که عمو وارد عمل میشه و بادکنک رو میگیره.

 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال جافظ امروز

دل از من برد و روی از من نهان کرد

خدا را با که این بازی توان کرد

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیدا مامان لاریسا

[خرخون] جدی تا حالا نمیدونستم بابا داشتن این مزیت ها رو داره هااا !!![نیشخند] دوستون دارم[ماچ]

پویان و مامان

خدا الهی این سرگرمی (بابا داشتن) رو از هیچ بچه ای نگیره. [بغل]

مامان سهند

جشن آمادگی مبارک باشه ببینم این باباها غیر از قایم موشک بازی هیچی بل نیستن؟تو خونه ما هم برنامه هر روز همینه سهند قایم بشه باباش پیداش کنه[لبخند]

مامان پرنیان و درنیان

خخخخخخخخخخخدا جون من همیشه از خوندن پستهای شما نیشم تا بناگوشم باز میشه هر جفتشون رو ببوس

ارغوان

[قلب] خدا همه باباها رو نگه داره واسه بچه ها منکه از داشتن این نعمت محرومم ...

مامان کیمیا

سلام دوستم این دو تا فسقلی رو ببوس[ماچ]

مامان آرتا.نسیمه

سال دیگه دیبا خانم میره مدرسه انشالله دیگه؟جوونم[بغل][ماچ] آمادگی رفتنشون مبارک