صورتی

سلام

من یک مقدار رنگها را برای دیبا زود شروع کردم و در نتیجه یاد نمی گرفت . منهم بیشتر برایش نگران می شدم. یک روز لباس زرد پوشیده بود . بهش گفتم دیبا جون بلوزت زرده .

  • دیبا بلوزت چه رنگیه ؟ زرد
  • دیبا این چه رنگیه ؟ زرد
  • دیبا بلوز زرد پوشیده.

دیگه خاطر جمع شدم که رنگ زرد را می شناسد. بعد از چند لحظه با حالت استیصال به بابا گفت : بابا بلوزم آبیه!!!! و من در آن لحظه به یاد رنجی افتادم که گالیله کشید تا ثابت کنه که زمین دور خورشید می گرده.

4yquq6x.jpg

یک روز هم بردیمش دیزین و سوار تله کابین شد. اونجا کلی در مورد برف باهاش صحبت کردیم که سفیده و اونهم قبول کرد. فرداش توی ماشین بودیم از دیبا پرسیدم : مامانی برف چه رنگیه ؟ صورتی 38.gif . این موضوع تقریبا مربوط به آبان سال ۸۵ بود. چند روز پیش سوار یک ماشین شدم . وقتی که دیبا را از مهد گرفتم راننده آژانس پرسید : خانم دخترتون هنوز هم فکر می کنه برف صورتیه ؟ ظاهراْ اون روز که من شدیداْ مشغول سروکله زدن با دخترم بودم اون آقا هم به عوض رانندگی چهار دونگ حواسش به ما بوده.

البته بالاخره دیبا جون رنگها را به بهترین وجه ممکن یاد گرفت و وقتی که آذرماه برای پایش رشد رفته بود حتی رنگ بنفش را هم می شناخت که خانم روانشناس از استعداد بچه کلی ذوق کرده بود و لی نمی دونست که من بیچاره توی این مدت چقدر حرص خوردم.

خداحافظ بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

سحرگه ره روی در سرزمینی

همی گفت این معما با قرینی

/ 3 نظر / 8 بازدید
الهام مامان دل آرام

حالا چرا اين همه زود می خواستی اين طفلک رنگها رو ياد بگيره منم جای اون بودم می ديدم مامان گير ميده تا کلاس پنجم می گفتم برف صورتيه

مامان كوچولو

سلام چطوری؟ اگه من جای دخملی بودم بعد از این همه گیر دادن وقتی جلوی کسی اسم رنگهارو می پرسیدب همه رو اشتباه می گفتم تا تو باشی اینقدر گیر ندی شوخی کردماااااااااااااااا