Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

چهارشنبه سوری

سلام

دیروز با بچه ها دوان دوان اومدیم خونه چون خاله لیلی و عمو محسن توی راه بودند که بیان تهران خونه ما. توی فاصله که من داشتم توی خونه دور خودم می چرخیدم این دوتا هم به شدت با چسب و کاغذ مشغول بودند. بعد اومدند و گفتند برای عمو و خاله عیدی درست کردیم. توی هر پاکت یه اسکناس ٢٠٠ تومنی بود که دو برابر قیمتش هم بهش چسب زده بودند!!!! شب که بچه ها رسیدند بهشون گفتم یه وقت فرار نکنید برین امریکا من خودم دوتا بچه دارم دیگه نمی تونم بچه های شما رو هم نگهداری کنم!!

ما خرجمون رو از بچه ها جداکردیم. سیستم خونه دست اونهاست برای بازی و من و باباجون هم لپ تاپهای خودمون رو داریم. دیروز باباجون می خواسته یه کاغذ رو اسکن کنه هر کار کرده سیستم خونه بالا نیومده. عصر که رفتم به من گفت و منهم با وجود تلاش فزاینده موفق نشدم.  دیبا اومد و گفت چی شده ؟ گفتم کامپیوتر روشن نمیشه. گفت صبر کن. بعد هم گفت ناصر بیا اینجا!!!! یه سری کلیک کرد . ناصر گفت روشن نشد که . دیبا گفت یه لحظه صبر کن شما اشتباه می کردید. سیستم اومد بالا. منکه از شدت خنده از اتاق زدم بیرون. ناصر ایستاد کنار دیبا و دیبا هم بهش آموزش داد که برای مرتبه بعدی چکار کنه!!!!!!

دیروز توی مهد جشن آخر سال برگزار شد و کادوی مهد دوتا تقویم رو میزی با عکسهای بچه هاست.

امروز آخرین روز کاری در این سال هست. نمیدونم بعد از تعطیلات که بیام اوضاع چطور باشه. هر چی که هست حتما خیره. برای تمام دوستان شروع سالی پر از امید، آرامش و موفقیت را آرزومندم. تا ١٣ فروردین نائب الزیاره خواهیم بود. مواظب خودتون و گلهاتون باشین.

 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی

خبر امد که واثق شو به الطاف خداوندی

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٩/۱٢/٢٥ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند