Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

پول مردم

سلام

چهارشنبه که بچه ها رو گرفتم پرند با هیجان گفت که آقای دومب دومبی با آقای دیری دیری اومده بودند مهد. بعد همه ما جمع شدیم اونها دومب دومب کردند ما هم دست زدیم و خاله سولماز هم رقصید!!!! در تحقیقات بعدی مشخص شد که به مناسبت اومدن بهار یه گروه موسیقی سنتی اومده بودند و بساط بزن و بکوب برقرار بوده.

پرند گفت که خاله اقدس بهشون گفته هر کی خوراکیهاشو نخوره و بندازه سطل زباله مثل اینه که پول مردم رو ریخته دور. به همین دلیل پرند نصفه کیکشو گذاشته بود توی کیفش که یه وقت زبونم لال پول رو دور نریخته باشه. تا وقتی مامان آدم در نقش سطل زباله هست دیگه اسراف چرا؟؟؟. خدا رحم کرده بود شیر و میوه اش رو کامل خورده بود وگرنه چه سیستمی باید از توی کیف در می آوردم.

چهارشنبه بسته تخم مرغ رو هم گرفتند. 4 تا تخم مرغ سفالی با یه بسته رنگ که خودشون باید رنگ آمیزی می کردند. هرچی گفتم بگذارید ببریم مشهد با دوستاتون کار کنید قبول نکردند و همون موقع رنگ آمیزی انجام شد.

چهارشنبه عصر بچه ها نون پختند . برای من و باباجون بربری و برای پرند سنگک و برای دیبا هم لواش آماده کردند . بعد هم حدود 25 دقیقه گذاشتیم توی توستر و حسابی خوشمزه شد. همینطور هنره که از انگشتهای بچه ها می ریزه.

خداحافظ  بیاعلی )یا علی)

فال حافظ امروز

معاشران گره از زلف یار باز کنید

شبی خوش است بدین وصلتش دراز کنید

 

 

 

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٩/۱٢/۱٤ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند