Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

پرینت اسکرین

سلام

به شدت داشتم با بابا بحث می کردم که به جای اینکه این جدول خفن رو دوباره رسم کنی یه پرینت اسکرین از روی صفحه بگیر و بگذار توی اسلایدهات. اونهم مصر که نه از اول رسم کنم. یه دفعه پرند برگشته به دیبا میگه آخ جون اینها دارن با هم دعوا می کنند دیگه ما رو دعوا نمی کنند. بیا هر کار می خواهیم بکنیم!!!!!!!!!

اخیرا برنامه قبل از خواب یه مقدار مفصل تر شده یعنی شستشوی بینی و دهان با سرم نمکی هم اضافه شده. بعد دیشب به دیبا میگم بیا بینی تو بشور میگه لازم نیست از عصر 3 بار دستمو کردم توی بینیم!!!!!!!!!!!!

راستی هیراد و هلیا یه باربی برای دیبا و یه عروسک قلمبه برای پرند آوردند که به قول پرند موهای قرمزش مثل راپونزل  تا پاهاش هست!!!!!!

روز 4 شنبه هم رفتیم دندانپزشک و فلوراید زدیم و خدا رو شکر مشکلی نبود و دکتر امیدوارم بود که بدون پرکردن دندانهای شیری رو براشون حالا حالاها حفظ کنه. کلی هم به دیبا دلداری داد که خیلی خوبه که هنوز دندونهات نیفتاده چون هزچی دیرتر بیفته دندنهای جدید دیرتر درمیان و به همون نسبت هم دیرتر خراب میشن. و اینکه چون تو خیلی خوب مواظب دندونهات هستی هنوز لق نشدند. نمیدونم دیبا تا چه حد قانع شد.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چه کنم

زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چه کنم

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٩/۱۱/٢٤ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند