Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

ب.ن 10 یا ه.انا م.انتانا

سلام

نزدیک ماه مهر که میشه خیلی دوست دارم توی کتابفروشیها سرک بکشم. از پارسال هم به بهانه بچه ها می رم و خرید می کنم. یکشنبه هم به محض رسیدن به خونه بچه ها گفتن مگه نمیخوای برامون کیف بگیری؟ منهم از خدا خواسته و راه افتادیم. توی فروشگاه دیبا یه کیف ب.ن ١٠ دید و گفت میشه برام بخری؟ آخه اگه امسال نخری دیگه من نمی تونم از این کیفها داشته باشم سال دیگه برم مدرسه دخترونه باید باربی و سیندرلا ببرم!!! یه ست ب.ن ١٠ برای ایشون گرفتم. بعد یه ست میکی ماوس به پرند پیشنهاد کردم که قبول نکرد و ه.انا م.انتانا انتخاب کرد. و خوش و خرم اومدیم خونه. از اون روز هم کلی با این وسایل مشغول هستند.

دیشب دایی جون اومده بود خونه ما. پرند تا ساعت ١١.۵ یک نفس داشت حرف می زد و شیطونی می کرد. توی هر جمله هم ٣ بار به جای دایی می گفت عمو.

در راستای آموزش زبان در حال حاضر بین علما اختلاف افتاده شدید. خاله نگار میگه جامپینگ ساید بای ساید ولی خاله مژگان میگه جامپ ساید بای ساید. ما هم موندیم که کدومش درسته!!!!!!!!!!!!!!!

پرند تعریف کرد که خواب دیدم یه انت ( ant) اومده روی دستم و داره روی ناخونم راه میره. گفتم برو خوابتو برای باباجون هم تعریف کن. بعد چون حس کرده بود شاید باباجون خیلی متوجه نشه ،ترجمه کرد و  بهش گفت بابا خواب دیدم یه مورچه داره روی دستم راه میره.

تیتراژ کارتون ب.ن١٠ رو ٢ صدایی می خونند

از کبکشان ( کهکشان) امد زمین دیوار هوا ....

...

....شوف و فرز و چالاک   ب.ن ١٠

مدیر دوبله هاژ : احسان...

دوبله شده در استادیوم دماهنگ

این جملات به حدی هم جدی تکرار میشه که دایی رضا وسط نماز هم تحت تاثیر قرار گرفته بود و بعد از نمازش توی خونه زمزمه می کرد. جای خاله دلارام و امیر علی گل و امیر رضا جوجه خالی.

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

ای دل اندم که خراب از می گلگون باشی

بی زر و گنج به صد حشمت قارون باشی

 

 

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٩/٦/٢۳ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند