Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

آموزش-2

سلام

در راستای پست قبلی، با تلاش و کوشش موفق شدم سی دی آموزش مربوطه رو پیدا کنم. با هیجان رفتم خونه و گفتم بچه ها زودی بیایین ببینید که چه کردم. استاد معظم یه آقایی سیبیلو بودند که ما کلا شرمنده شدیم از دیدنشون.خجالت بعد در نظر بگیرید که یه مبحث عظیمی درباب ع.شوه  بانوان مکرمه داشتند. به محض شروع دیبا هم شروع کرد که مامان وورم آپ (warm up) یعنی چی؟؟؟ مامان سینگول (singel)چیه؟؟؟ مامان پارتینر (patner) یعنی چکار باید بکنیم؟؟؟؟ مامان چنج( change)کدومه؟؟؟؟ البته چنج رو پرند بلد بود و بهش گفت یعنی باید درست بر.قصیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!قهقهه در آخر هم گفت من دلم برای این آقاهه می سوزه که اینقدر عرق کرده.خنده پرند هم کلا دچار افسردگی شد چون گفت مامان این آقاهه می گه خانمها باید با موهاشون بازی کنند من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟قهقههدر نتیجه این پروژه هم کلا به گل نشست و موکول شد به وقتی که دیبا ت.افلشو بگیره و پرند هم زلفاش کمند بشهخیال باطل.

این چند روز هم کلا توی خونه بودیم و تا تونستیم کارتون و فیلم دیدیم. امروز هم مهد و هم دانشگاه تعطیل هست و در نتیجه باباجون و بچه ها خونه هستند و منهم کله صبح اومدم شرکتابله

خودم نوشت : توی کامنتها دیروز یه باباجونی کامنت گذاشته بودند. خدایا نمی دونم مصلحتت چیه و نمیدونم چه کاری از دست ما برمیاد به جز دعا. ولی خودت دل خانواده صبا کوچولو رو شادکنفرشته.    

 

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

 ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد

دل رمیده ما را انیس و مونس شد  

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸۸/۱۱/٢٥ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند