Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

چه می کنیم ما!!!

سلام

عجب آخر هفته ای داشتیم. چهارشنبه بعد از ظهر خاله سمیرا اومد تهرانبغل و بچه‌ها هم نوبت دندانپزشکی داشتند. دوان دوان رفتیم اونجا به محض اینکه وارد مطب دکتر شدیم دیبا به دکترش گفت که پرند چند روزه که نمیگذاره مامان دندونهاشو مسواک بزنه!!!!!!دروغگودروغگو( خودش چند شب بود که خودشو به خواب می زد تا از مسواک زدن فرار کنه!!!ساکت) دکتر هم چکش کرد و فلوراید زد و گفت باید بیشتر مراقب باشی. بعد هم پرند رو چک کرد و از وضعش راضی بود به ویژه که لکه روی دندونش هم داره از بین میرهتشویق.

از دوشنبه که بعد از تعطیلات اومدیم تهران درگیر یه آزمایش ا.د.رار برای پرند بودم که بالاخره بعد از ٣ بار تکرار، آزمایشگاه رضایت داد که بهمون جواب بده و ما چهارشنبه بعد از دندانپزشکی با پرند و خاله سمیرا رفتیم دکتر و یه دوره دارو داد و باز برای امروز آزمایش رو تکرار کردیم . امیدوارم که دارو تاثیر گذاشته باشه وگرنه باید دارو رو عوض کنیم. ۵ شنبه هم خونه بودیم و فقط شب خاله رو بردیم فرودگاه که دوباره دیبا یه فیلم هندی بازی کرد و کلی اشک و آه و فغان که کاشکی ما هم مشهد زندگی می کردیم.گریهگریه

چهارشنبه پرند مربی کلاس بوده و به بچه ها ورزش داده.زبانهاشون رو باهاشون کار کرده بود و مراسم قبل از خواب رو باهاشون مرور کرده بوده به این ترتیب که دندونهامون رو مفساک می زنیم. ج.ی.ش می کنیم. لباس خواب می پوشیم و به مامان و بابا میگیم گود ناینقهقهه .

خداحافظ  بیاعلی (یا علی)

فال حافظ امروز

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر

بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸۸/۱٠/۱٩ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند